Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bevándorlás párti ellenzék...

Vidéki suttyó kérdése:

Bevándorlás párti ellenzék azt hiszi, hogy ezzel növeli a népszerűségét?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Suttyókám, az ellenzék még mindig nem bevándorláspárti. Menekült =/= bevándorló...
2015. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
ha zavar, hogy kib***nak egy millirádot arra, hogy egy néhány-százalékos kisebbségből csináljanak bűnbakot és ezzel tereljék el a figyelmet a korrupciós ügyletekről, akkor "bevándorló-párti" vagyok?
2015. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:
26%

Télleg egy jó nagy f...suttyó vagy ecsém.

Mostan mija fülemér köll hamissan vádaskodnyi?

2015. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én suttyó is tudom, hogy a MENEKÜLT az nem illegális BEVÁNDORLÓ!

De, ezeknek egy kaptafa!!!

Épp ez a baj!

2015. júl. 14. 19:47
 5/7 A kérdező kommentje:

Pusztán az zavar, hogy ebből a krízishelyzetből kívánnak politikai tőkét kovácsolni, csak mert a kormányt fikázni kell!

-jó én is fikázom, de EZ nem vicc ami TÖRTÉNIK!!!

2015. júl. 14. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, hogy a nem bevándorlóknak miért nem jó, pl Szerbia, vagy Macedónia, vagy akár Magyarország ahol már nem akarják megölni őket?! Miért csupán az EU leggazdagabb országai tűnnek biztonságos helynek?


Na azért, mert ott képzelik el a hátralévő életüket, a fejlett és gazdag Angliában Németországban, Ausztriában. Ezt hívják úgy, hogy gazdasági bevándorlás.


Ezzel nekünk amúgy csak egy bajunk van egyébként. Hogy nem csupa orvos-mérnök kétdiplomás emberek jönnek, hanem a képzetlen tömeg, akinek esze ágában sincs beilleszkedni az európai kultúrába, és szíve szerint csak a szociális rendszeren élősködne, amivel sokkal jobban él, mint kecskepásztorlásból Ázsiában valaha is.

Na őket a nyugat sem szereti. Még a mérnököket orvosokat letelepítik maguknál az illegális bevándorlónak minősített sleppet nálunk zárják menekülttáborba, mi meg nem küldhetjük őket haza.

Az, hogy itt mit művelnek ezek az elemek már most kaphatunk belőle kóstolót, ha megnézzük a híreket a debreceni táborról, vagy szétnézünk csúcsidőben a keletiben.


Az emberek többsége egyébként ezt gond nélkül belátja, csak a fideszofób baloldal és a törzsszavazók nyomják a saját mantrájukat.

2015. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezért haragszok most nagyon az ellenzékre. Most nyerik meg Orbánnak a következő választást... Annyira gyökér, kétbites hülyék, hogy reflexből szajkózzák, hogy szar amit a FIDESZ csinál (és általában az is), de most nagyon beletenyereltek ebbe.
2015. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!