Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik megfelelne az elvárás...

A Jobbik megfelelne az elvárásaimnak?

Figyelt kérdés

2010-ben nagyon örültem, hogy a Fidesz nyert, én is őket támogattam.

Örültem, hogy végre eltűnik a baloldal, eltűnnek ezek a liberális marhaságok is, végre rend lesz, javul a közbiztonság és a kormány megbüntetni a hazaellenes csoportokat is, lesz magyar gazdaság is és nem kell a nemzetköziek fenekét nyaldosni állandóan.

Mármint, a Fidesz kommunikációjából úgy tűnt, hogy ez lesz.


De, mégsem történt olyan változások, amiket elvártam.

Utána még 2 évig hitegettem magam, illetve a családom is, hogy lassan elkezd dolgozni a kormány és kitakarítja az MSZP-SZDSZ által hagyott kuplerájt.


De, a kormány úgy csinál, mintha tényleg megcsinálná, kommunikációjából úgy is tűnik.De, aki utánanéz az láthatja, hogy semmit sem csinálnak.


Ez a migránskérdés is érdekes, kommunikációjukból ítélve tesznek ellenük, de a valóságban meg nem, hiszen ahelyett, hogy bezárnák a menekülttáborokat még újakat épülnek és bővítik a jelenlegieket.


Én nem erre a Fideszre szavaztam 2014-ben!



A közbiztonság nem javult semmit.

A rendőrség ne profitorientált legyen, hanem tessék annak a rendőrnek bemenni a gettóba , meg a putrik közé és ha kell, ne féljen előrántani a pisztolyát.


A Jobbik megfelelne az elvárásaimnak?

Nekem igazi nemzeti kormány kell, nem hamis.



2015. júl. 15. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Kb én is így voltam 2010-ben mint te, aztán elég volt a sok hazugságból amit a Fidesz művelt, ezért a Jobbikban találtam meg számításaimat. :)
2015. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

az, hogy nem tiltották be azokat a pártokat amik más világszemlélettel rendelkeznek (tehát az összes nem-jobboldali pártot), egyike annak a kevés dolognak, amiért becsülöm a Fideszt


hogy a kérdésre választ adjak - igen, jelenleg a Jobbik az egyetlen népszerű párt, amiből kinézem, de tőlük sem valószínű, elég nagy iramban megy a néppártosodás, azért a melegek gyülekezési jogát továbbra is megvonnának tehát keményebben fellépnének a "liberális marhaságok" ellen, mint a Fidesz, ami tulajdonképpen nem is lép fel


a menekült-ügy tényleg érdekes, arra tökéletesek a muszlimok, hogy alaposan megnehezítsék a nem-írom-ide-melyik-népcsoport-mert-törlik-a-hozzászólásomat boldogulását, olyannyira, hogy szinte mindennapos Irán dicsőítése, de az már katasztrófa, ha ide menekülnek

2015. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Én mindig is a JOBBIK-van hittem. Ök azok akik nem a többi párt és ténylegesen tenni szefetnének valamit. (Főleg a férfi40 ami meggyőzőt)


Annak ellenére hogy probálják minden médiában besározni lehúzni nem igazán sikerül. Igy is képes erősödni és ez az ogazi dicsőség

2015. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Én adok egy esélyt a Jobbiknak, és ha tényleg véget vetnek a korrupciónak, és minden munka árának fele nem mutyi lesz, és még a gazdaságot se omlasztjk össze, illetve érnek el sikereket bizonyos tereken amit most nem sorolok fel mind, de pl. a család támogatások, oktatás , egészségügy stb. akkor következő ciklusban is megkapják a voksomat, de egy lehetőséget mindenképp megadnák nekik.
2015. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
A Fidesz is ugyanolyan liberális, csak jobban titkolják, hogy a nemzeti, hazafias, keresztény emberek szavazatait megnyerjék. Csak a Jobbikban bízhatsz, ha eleged van abból, ami most folyik.
2015. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
De naívak egyesek. A jobbik sem különb, sőt még rosszabb. Ritka kétszínű és vezére fideszesként kezdte a pályafutását.
2015. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És vajon miért is lépett ki?


De hozzunk egy hétköznapi példát: Ha te cigis vagy de leszoksz akkor örökre cigisként bélyegezzenek meg?


De akkor például Orbán ő véletlen nem volt KISZ-es és egyéb kommunista talpnyalásokat nem csinált? És az egész FIDESZ-es banda benne volt valamelyik kommunista talpnyalásban. (remélem ezért nem monderálnak meg, mert le merem írni az igazat)

2015. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6: Kezdte a ló####t. Kamu.
2015. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most, hogy néppártosodik én is maximálisan a Jobbikot támogatom. Kevesebb cigányozás és több korrupció-ellenesség kell.
2015. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne kamu, te gyökér 8-as?

Járj utána, és azután taknyold a másikat!

2015. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!