Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A komenistáknak mi a baja a...

A komenistáknak mi a baja a kormány jelenlegi bevándorláspolitikájával?

Figyelt kérdés

Pár éve 23 millió románnak riogattak, most meg 23 millió afrikait, közel-keletit akarnak betelepíteni Magyarországra.


Szégyelljék magukat.Annak örüljenek, hogy a Fidesz könyörületes és nem zároltatja az összesnek a bankszámláját, nem szüntetni meg a pártjaiknak az állami finanszírozását.

Orbán helyében én már évekkel ezelőtt megléptem volna ezt, csak ő túlságosan is könyörületes, naiv.



2015. júl. 15. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Koményisták!
2015. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Komenista??? A fidesz konyoruletes???

Hol elsz te? Egy szatyorban? Ebreszto!!!!

Aztaqrva de sotet vagy, kar rad a szo.

2015. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:
Mi? Hogy kerülnek ide Khomeinisták?
2015. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Ki akar 23 millió afrikait betelepíteni? A Fidesz inkább a saját híveinek a bankszámláját zároltathatná, mert Szijjártó , Rogán , Lázár, Mészáros Lőrinc és a többi miből lett olyan gazdag?
2015. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Ó, Viktor! Ideje lenne ezeket a csekély értelmű fityeszbirkákat legalább a helyesírás alapjaira megtanítani.
2015. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, neked is linkelnem kell hány exMSZMP-s van a fityiszedben és mennyi a baloldalon?

Csak mert az előbbiben van több, csak szólok...

2015. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

"Pár éve 23 millió románnak riogattak, most meg 23 millió afrikait, közel-keletit akarnak betelepíteni Magyarországra."


Ez így ebben a formában nem igaz. Senki nem akarja betelepíteni őket, jönnek azok maguktól és el kell bírálni a kérelmüket. Majd vagy visszatoloncolják őket, vagy itt maradhatnak. Halkan jegyzem meg az előbbi eset a gyakoribb.


"Szégyelljék magukat.Annak örüljenek, hogy a Fidesz könyörületes és nem zároltatja az összesnek a bankszámláját, nem szüntetni meg a pártjaiknak az állami finanszírozását. "


Ez nem tudom milyen összefüggésben van az előző mondattal. Milyen isteni szerencse, hogy egy ember csak úgy kedvtelésből nem zárolhatja senki számláját! Parlamenti többség kell hozzá! Pláne csak azért mert nem értek egyet a politikájával? Súlyos!


"Orbán helyében én már évekkel ezelőtt megléptem volna ezt, csak ő túlságosan is könyörületes, naiv."


Erről nem egyszemélyben Orbán dönt, tehát nem a könyörületességén és a naivitásán múlott a dolog...

2015. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
mutassál már nekem kommunistákat. én mindkét oldalon dőzsölő pénzéhes majmokat látok. illetve a fidesz politikája némileg emlékeztet a kádárizmusra, de az hol volt komcsi? te melyik országban éldegélsz?
2015. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szígyen ez kérdés hahaha

mi komenyicsta ifjak indulunk mert bennünk apáink sallala

2015. aug. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!