Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tartanak sokan a...

Miért nem tartanak sokan a bevándorlóktól?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy az összeset el kell küldeni, de az isis-től tartani kell.

Tavaly bejelentettïék hogy hol akarnak kalifátust létrehozni. Ebbe még Mo. is benne van. [link]

Majd néhány hete bejelentették, hogy a menekültek között a saját katonáit is elküldi álcázva.

[link]

És most bejelentették, hogy el akarják foglalni Szerbiát és Horvátországot, stb balkán országokat. [link]

Én tartok ettől. És nem várom meg hogy megöljenek.


2015. júl. 16. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

A kormány azt mondja hogy a hírszerzés és az erre kijelölt szervek fel vannak készülve és dolgoznak. Remélem ez így van ahogy mondják! Ennél többet én mint állampolgár nem tudok tenni, főleg mert dolgozom. Most ha félek meg pánikolok nem lesz semmi, ez nem megoldás.

De arra kíváncsi vagyok hogy hogyan érted hogy: "Én tartok ettől. És nem várom meg hogy megöljenek." Mi a terved?

2015. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Én tartok, de nemcsak a terroristák miatt, hanem például a betegségek miatt is, amiket behordozhatnak. Azt nem értem igazából, hogy miért engedik ki őket a táborokból. Gyakorlatilag az az érzésem, hogy bárki besétálhat az országba és utána szabadon mászkálhat bárhova. Meg vagyok győződve arról, hogy elsöprő többsége ezeknek az embereknek teljesen jószándékú és semmi rosszat nem akar, de hát erre nem lehet alapozni, pláne amikor egy ilyen terrorszervezet is van a háttérben.
2015. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hollófernyiges ***** válasza:
Gondolod, hogy ha az ISIS terroristát akar ideküldeni, nem tud kifizetni egy hamis útlevelet meg egy repülőjegyet?
2015. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Mert sokan buták.
2015. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Nincs mitől tartani. Betegségeket sem hurcolnak be, és nem is ölnek meg senkit. A terroristák nem szokták az ilyen szándékokat bejelenteni, ezért nem is lehet komolyan venni ezeket.
2015. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Van jobb dolgunk, amivel foglalkoztunk.
2015. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kellenek ehhez sem bevándorlók, sem menekültek, helyieket is meg tudnak nyerni maguknak, pl. a legutóbbi párizsi támadás végrehajtói is franciák voltak.


Joggal tartasz tőle, de sokat nem tudsz tenni. Bízzunk benne, hogy nem vagyunk célpont.

2015. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Remélem úgy ban ahogy sokan írtátok, felesleges aggódni.

1# jelentkeztem külföldi munkára, 2 évet szándékozok eltölteni ( 1 évre van szerződésem, remélem meg lehet majd hosszabbítani ). Addigra kibontakozik a helyzet, mi hogy lesz az isis-el és Mo-val.

2015. júl. 16. 20:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon remélem, hogy nem várják meg, míg ezek tömegével kezdik küldözgetni a terroristákat. Nem is értem, hogy mi a francot tököl mindenki ezzel a szervezettel.

Mellesleg szerintem nem kell félni. Bosznia muzulmán lakosságának csak egy nagyon apró töredéke vevő erre a marhaságra, ráadásul "csak" 200-an mentek el kb az iszlám állam oldalára harcolni, miközben volt olyan időszak, hogy Belgiumból havonta mentek el 200-an.


Mellesleg nem is értem, hogy hogyan akarnák "elfoglalni" ezeket az országokat, amikor még a kurdokkal sem bírnak, Törökországba meg Iránba meg már bele sem mernek kötni. Csak Törökország képes lenne ezt a mocskot eltörölni 1 hónap alatt a Föld felszínéről. Iránról meg már nem is beszélve.

Propagandákat is csak azért nyomatják ezerrel, mert már (az én meglátásaim szerint, javítsatok ki, ha tévedek) kezdenek eléggé gyengülni. A kurdok már a fővárosukat, Rakkát fenyegetik, elég régóta nem szereztek egy darab területet sem, és hiába vannak 100ezren kb, rengetegen hagyják el a szervezetet elvileg. Folyamatosan olvasni, hogy mennyien térnek haza Európába. Bár én nem engedném vissza egyiket se.

Boszniában is csak azért jelentenek a szélsőségesek veszélyt, mert Bosznia egy életképtelen állam, és a rendőrség sem elég hatékony. Szerbiában azért egy fokkal jobb a helyzet, és nem hiszem, hogy ezt a nyílt fenyegetést félvárról fogják venni.

2015. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!