Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan szavazhatnak ennyi idő...

Hogyan szavazhatnak ennyi idő után is emberek az MSZP-re?

Figyelt kérdés

8 évig rombolták az országot,de még mindig vannak emberek akik kitartanak mellettük.Miért?A programjuk mindenki szerint pocsék,az elnökjelöltjük egy fiatal,tapasztalatlan gyerek.Nem azt mondom hogy a Fidesz-re vagy a Jobbik-ra kell szavazni,de ott van pl az MDF amelynek van értelme,vagy az LMP,akik igaz,hogy tapasztalatlanok,de egyszer mindenkinek el kell kezdenie valahol.

De a fő kérdés akkor is az,miért szavaznak emberek az MSZP-re????


2010. márc. 5. 20:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
30%

"ahány ember, annyi..."


én se szeretem az mszp-t, de ugyanezt kérdezném h tudnak a jobbikra szavazni?

2010. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

én se szeretem az mszp-t, de ugyanezt kérdezném h tudnak a jobbikra szavazni?


A Jobbik mellett ezer érv szól, de az MSZP vagy a Fidesz mellet az elmúlt 20 év?

2010. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
2010. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%

jajjjjjj :D a jobbikos duma...istenem mindig ezzel a 20 évvel jönnek...:D:D én már röhögök :D TUDJÁTOK MEG JOBBIKOSOK,A FIDESZ IDEJÉBE ÉN SOKKAL JOBBAN ÉLTEM ÉS A KÖRÜLÖTTEM LÉVŐK IS =)


(egy kis jövedelmű vállalkozó)

2010. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%

És az összes Mszp-st munka táborba

záratnám ahol kenyeren és vizen kellene élniük

2010. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
26%

Mszp-re a fogyatékosok

A jobbikra a naivak

Akkor már inkább Fidesz, ő legalább értenek is a politikához:)

És mellesleg a MIÉP sem rossz!

2010. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
Mert büdös komcsi öregasszonyok,azért szavaznak rájuk.
2010. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%

Nem, nem munkatáborba kéne. Csak kelljen úgy dolgozniuk, mint 100 véletlenszerűen kiválasztott magyar állampolgárból 99-nek. És ne lehessen simliskedni, vagyis ne lehessen menni vele semmire.


(Amúgy szélsőjobb vagyok, de Bajnai nem egy intézkedésével nagyon is egyetértek, Istennek hála, hogy végre meglépte valaki.)

2010. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Mert befolyasolhato,gyenge emberek.100-adjara is hisznek es bedolnek a hazugsagoknak.Annyira szukenlatoak hogy siralmas.Az az egy szerencs hogy en nem ismerek egyet sem aki Mszp-re szavazna.
2010. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok MSZP-s,de a linkek felháborítóak!Nem csak öregasszonyok szavaznak az MSZP-re,hanem dolgozó emberek is. A Jobbikosok sokkal gyűlölködőbbek,és nekik kellene munkatáborokba menniük,ahogy a programjukban szerepel.

Nem csak az MSZP lopott,hanem a Fidesz és a többi párt isMindenki szavazzon arra,akire akar.Attól még ugyanúgy magyar marad.

2010. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!