Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz normális fizetése...

Mikor lesz normális fizetése a kisembernek?

Figyelt kérdés
Mikor fog normális fizetést kapni egy tisztességes dolgozó ember napi nyolc órában? Azt lehet látni aki nem lop csal az nem él meg normálisan a munkahelyén kihasználják emberszámba sem veszik fizetésről nem beszélve. Mikor lesz már elege az embereknek?

2015. júl. 21. 21:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
90%
Majd ha a kisember összeszorítja az öklét és odacsap az asztalra.
2015. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
93%
Majd ha nem 2 millió munkavállaló tart majd el majd 10 millio embert. (9.2?)
2015. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
38%

A magyarok alattvaló egy fajta, nekik nagyon tetszik, hogy kihasználják őket.

Sőt, még büszkék is rá, döngetik nagyban a mellüket, hogy "én még havi 90 ezerér is robotolok a gyárba, mer én keminy vagyok, te meg lusta ganaj vagy és nemakasz dógozni!"


Ilyen néptől mit vársz? Minél előbb eltűnnének, annál előbb nyílna meg az út a fejlődés előtt.

2015. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:
Nyári munkára mentem szétdolgkztam magam 12 óra egy nap (mosogatás) egy köszönömöt nem kaptam sőt szakács szarembernek nevezett meg nem volt elég nekik hogy a ráévrtt trutyikat leszedten csupa mocsokban feltakarítottam de mikorblemertem ülni kábé fél órára akkor egész nap ülök. Szóval nem érten ki akar így dolgozni. Kifizetni persze már nem akart meg sértegetett akkor mikor kértem a pénzem.
2015. júl. 21. 21:21
 5/68 anonim ***** válasza:
96%

Ahogy az előző írja...

"Jó az, az is több a semminél" hozzáállással mit vársz?

A vezetők alapból szeretik kihasználni a beosztottakat, itt a birkanép még adja is alájuk a lovat.Nooormális??

2015. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 tetro ***** válasza:
17%

21.18

igen, mert a magyarok az egy nagy homogén massza, ahol mindenki olyan mint amilyennek te látod, és két mondatban össze is tud foglalni. irigylem a világodat.

2015. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
96%
A mosogatás meg alapból rosszul fizetett gané munka, sose vállald el.Még a napszámmal is jobban járnál!
2015. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
17%

"igen, mert a magyarok az egy nagy homogén massza, ahol mindenki olyan mint amilyennek te látod, és két mondatban össze is tud foglalni. irigylem a világodat."


Szerinted mi határoz meg inkább egy társadalmat?

A 90%-ának a világképe vagy a 10%-é?

2015. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 tetro ***** válasza:
11%

21.19

igen, nyilvánvalóan a többségé. de nyilvánvalóan semmilyen tudomásod sem lehet róla, hogy milyen a világképe a 90%-nak.

2015. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
27%

"igen, nyilvánvalóan a többségé. de nyilvánvalóan semmilyen tudomásod sem lehet róla, hogy milyen a világképe a 90%-nak."


Dehogy nincs.

Szerinted én nem ebben az országban élek? Szerinted én nem találkozom nap mint nap ezekkel az emberekkel?

Vagy hol élek, a Holdon szerinted?

2015. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!