Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak olyan ismert liberális...

Vannak olyan ismert liberális politikusok, jogvédők, akik cigányok között élnek?

Figyelt kérdés
Gyakran hallani a sztereotípiát, kritikát, hogy az ilyen emberek álszentek, hiteltelenek, mivel csak néha ellátogatnak a cigány környékekre, meghallgatják a romák panaszait, majd továbbítják a megírt bírálataikat, elmarasztalásokat a nemzetközi szervezetekhez és a kormányhoz, de egyébként ők sem élnének a cigányokkal egy közösségben, a gyerekeiket nem járatnák ilyen többségű iskolába. Ők is inkább a "fehér" környékeken, városrészekben élnek, ahol nagyobb a rend.

2015. júl. 25. 00:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
A liberálisok a gyakorlatban mindenkit alantas lénynek tekintenek, akinek nincs annyi pénze, mint nekik. Csak a szájuk nagy.
2015. júl. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%

Szerinted?:)


Tipikus ilyen videó volt a cigánysátor.

Liberális ott veri magát habzó szájjal, hogy már pedig ezt mindenképp fel kell építeni.

Mondják, hogy de sehová nem kell, mehet hozzátok???

Erre a liberális:

Hozzánk??Nekem ide ne hozzátok őket, eszedbe ne jusson ilyen, találjatok ki valamit!



Na ez a liberális.

2015. júl. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
Csak egy apró kérdés: milyen alapon ítélkezel a liberálisok felett? Köztük élsz talán?
2015. júl. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 hollófernyiges ***** válasza:
85%
Ott van például a Ritók Nóra, bár nem politikus, de a te mércéddel liberálisnak számít.
2015. júl. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Ha cigányok között élnének, nem lennének liberálisok :)
2015. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Duenna ***** válasza:
41%
A liberálisok a cigánykérdést arra használják fel, hogy üssék vele a magyarokat.
2015. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem voltak liberálisok akik közéjük költöztek de ők is szélsőjobbosok lettek pár hónap alatt :D
2015. júl. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
Én borsodban nőttem fel, nem emlékszek liberális emberekre. Abban a környezetben senki se lesz liberális gondolkodású.
2015. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 tetro ***** válasza:
47%

06.04

belinkelnéd ezt a videót, mert nem találom youtuben?

2015. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Magyarországon elvétve látni ismert liberális politikust, szerintem egy kezemen meg tudnám számolni, hányan vannak.
2015. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!