Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a mai tusványo...

Mi a véleményed a mai tusványosi beszédről?

Figyelt kérdés
Én teljesen egyetértettem amit Orbán Viktor mondott. ti? miért igen és miért nem?
2015. júl. 25. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem hallotta volna, annak összefoglalom:

-hülye bevándorlók

-hülye szocik

-Magyarország jobban teljesít


Kár tagadni, jó beszédeket tart, így ez is jó volt. De inkább a tetteket kell nézni, nem a szép szavakat...

2015. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Maga a beszéd jó volt, sőt mi több, retorikailag zseniális (na még mielőtt lepontoznátok, nem azért mondom, mert szeretném a Fideszt), eléggé olyan dolgokat mondott, amiket hallani szerettünk volna, és olyan helyzetbe hozta a baloldalt, hogy ha ráharap a csalira, akkor abból jól már ki nem jöhet.

Ettől függetlenül persze a tetteit, és nem a szavait kell nézni, hiszen Orbán mindig is jó szónoknak bizonyult (talán ez az, amiben igazán erős), valahogy meg tudta szólítani a magyar népet, amikor meg akarta. Én azt mondom, érdemes a beszédet is elemezgetni, de ennél érdemesebb a kormányzati intézkedéseket, és a kormány teljesítményét megvizsgálni. Kommunikációban jók. Hogy másban azok-e, azt pedig mindenki maga ítélje meg.

2015. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon jó beszéd volt és igen ebből már a szocik rosszul jöhetnek csak ki kár tagadni tökéletesen mondott minden szóról szóra és ráadásul még példákat is említett nem légből kapott beszédet mondott.
2015. júl. 25. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

a régi jó megszokott, negatív kampányolás. egyszerű, szimpla, hogy a hülye is megértse: fityisz = JÓÓÓÓ, maszop = FUUUUJ.


írta finkelstein & habony co.

2015. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Kit érdekel?

Ez a politikus már leszerepelt, elbukott. Csak egy maffiafőnök, egy bűnöző.

Nem érdekel a véleménye.

2015. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bizonyitek nelkul en nem allitanek ilyet. Oszinte embernek ismertem mindig is.
2015. júl. 26. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!