Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » EMA mennyivel támogatja...

EMA mennyivel támogatja Magyarországot? Tudnátok forrásokat írni? Illetve az EU mennyivel?

Figyelt kérdés

A menekültügyi alap érdekelne. illetve az ezen kívüli juttatások magyarország számára, hogy legyen miből kezelni a migrációt. Forrásokat is szívesen látnék, a beadandóm témáját képezné ez, de pontos forrásokat nem találtam, csak egy blog bejegyzést, ami azt állítja, hogy elég sok támogatást kapunk.


Bevándorlási és Állampolgári hivatal honlapján kerestem, de csak régebbi információkat találtam pl 256 millióról. frissebb adatok érdekelnének.



2015. júl. 26. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
87%
Újabb forrást nem valószínű, hogy találsz, mert a Fidesz elhallgatja. Nem működne akkor ennyire a gyűlöletkeltés.
2015. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!