Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szegeden tényleg durva a...

Szegeden tényleg durva a menekülthelyzet?

Figyelt kérdés
Siófokon ebből nem sokat érzek csak a hírekben (propagandában) hallom folyamatosan. Ottaniak! Mi a valós helyzet? Politikai hovatartozásra való tekintet nélkül ki mit tapasztal?

2015. júl. 29. 12:34
 1/7 nils666 válasza:
38%
Én itt lakok szeged mellet de én személyesen nem igen találkoztam evvel a problémával. De igen gyakran halok olyanokat hogy láttak vagy buszoztak. Általában Röszke felől jönnek be.
2015. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Igen, durva.

Nyilván nem ott, ahol te élsz.

Én sem közvetlen a kritikus határrészek mellett élek. De már nálunk is lehet látni a vasútállomás környékén őket.

Egyébként meg nézz felvételeket. Külföldi híradásokat is, hogy más országokban is mi van. Ez nem propaganda.

2015. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de fáradt vagyok, nem jól olvastam. Szegeden helyett azt láttam, hogy szerintetek. Így nem is a kérdésre válaszoltam igazán.

2. voltam

2015. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden elkapják őket aztán mennek bicskére, győrbe, debrecenbe stb.. az ott élőket keserítik meg igazán. Nálunk is rendkívül károsak, veszélyesek és zavaróak! (Győr)
2015. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen durva, de azért még nem Marseille szinten van, és reméljük is, hogy pár év múlva Szeged nem lesz "Magyarország Marseille-je" státusz-ban, ezért is építik a kerítést.
2015. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Ásotthalmon és Mórahalmon durva a helyzet,de mondjuk Vajdaságban sem tul fényes a helyzet,most pl Királyhalmon rettegnek az emberek a gyilkosság óta.Sokan vannak és azért enm mindegy ha egy ilyen csoporttal összetalálkozik az ember.
2015. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szántóvető ***** válasza:

mára már tarthatatlanná vált a helyzet itt a szerb határszakasz környékén.a helyzet egyre fokozódik.

[link]

2015. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!