Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki csak olvasgatni jár erre...

Aki csak olvasgatni jár erre az oldalra, észrevette már azt a tényt, hogy egy párt nézeteit valló közösség, a neki nem tetsző válaszokat író tagokkal milyen trágár, arrogáns, lebecsmérlő, semmibe néző, kioktató viselkedést produkál?

Figyelt kérdés
Ezt csak azért,mert nem képes úrrá lenni az érzelmeken és nem tud mást tenni,mint meggyőződéseit ráerőltetni másokra?
2010. márc. 7. 10:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
Hát persze már megszoktam, majd elmúlik. (és most jön a lepontozás, mert természetesen ez a jobbik)
2010. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Egy olyan fórumon ahol még egy nicknév sincsen(nemhogy név/arckép), ott bárki bárkinek kiadhatja magát.
2010. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

Ez csak a Jobbikosoknak szólhat, hiszen másoknak nincsenek érveik elképzeléseik, csak kritikájuk az egyetlen lehetőséget kikezdéséhet.


ALTERNATÍVÁK NÉLKÜL!

2010. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
Alternatíva mindig van. Mondom én, hogy bolsevik/nyilas banda vagytok, egyetlen másik párt sem terjesztette ilyen elánnal, hogy ők a choosen ones.
2010. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%

Adjon az isten!

Már kezdem megszokni hogy az MSZP-s és Fideszes emberek mindig lehordanak a sárga földig minket, Jobbikosokat (sokszor elég modortalan, értelmes emberhez nem illő szavakkal). Én viszont sosem beszélek/írok vissza trágárul, inkább tényeket tárok eléjük és próbálom ,,visszacsábítani" őket a sötét oldalról ;)

Szebb Jövőt!

2010. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
22%
Sötét oldal, hogyne. Te kis grál-jedi-lovag. Akkor se szavaznék rátok, ha pisztolyt nyomnának a fejemhez, főleg szegedi legutolsó megmozdulása után.
2010. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Alternatíva mindig van. Mondom én, hogy bolsevik/nyilas banda vagytok, egyetlen másik párt sem terjesztette ilyen elánnal, hogy ők a choosen ones.


Mutatnál egy lehetséges alternatívát " amit lelehet tenni az asztalra" ami le van írva, és nem csak széles ívű általános ígérgetés, vagy hazugságszagú múlt?

2010. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Sötét oldal, hogyne. Te kis grál-jedi-lovag. Akkor se szavaznék rátok, ha pisztolyt nyomnának a fejemhez, főleg szegedi legutolsó megmozdulása után.


Linkeld be, kíváncsi vagyok hogy ni zaklatta fel ennyire a finom lelkedet?

2010. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
8%
Ha neked a múlt egy az egyben "hazugságszagú" mert nem írt le senki olyanokat, mint pl vállalkozói magyarigazolvány, meg megszabott személyeknek szoborállítás, továbbá a munkanélküliek kötelező dolgoztatása, akkor nincs miről beszélnünk. Bármelyik, jelenleg parlamentben lévő párt ötleteit ezerszer inkább megvalósítanám, még a fidesz 2007-es programját is, mint a jobbikét, sőt, még az általam mélységesen gyűlölt lmp is előrébb van a sorban.
2010. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
8%

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__706..



Tessék Jedi, ez. Ez a fazon ha korábban születik járási titkár lesz. Minden szavából süt a primitív idegen és mássággyűlölet.

2010. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!