Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki csak olvasgatni jár erre...

Aki csak olvasgatni jár erre az oldalra, észrevette már azt a tényt, hogy egy párt nézeteit valló közösség, a neki nem tetsző válaszokat író tagokkal milyen trágár, arrogáns, lebecsmérlő, semmibe néző, kioktató viselkedést produkál?

Figyelt kérdés
Ezt csak azért,mert nem képes úrrá lenni az érzelmeken és nem tud mást tenni,mint meggyőződéseit ráerőltetni másokra?
2010. márc. 7. 10:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A termőföld megvétele, vagy bérlése nem azonos az ország felvásárlásával. Én is vehetek uniós országokban földet.
2010. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
De igen, lehet azonos az ország felvásárlásával, bár jelen pillanatban ez még tudtommal nem fordult elő sehol sem. De ami késik sajnos nem múlik... Legalábbis ha az ország így halad tovább a süllyesztőben, akkor bizonyosan nem.
2010. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést.Érdekes,kapásból azok válaszoltak rá,akik ezt észrevették.Nem kell kiforgatni,a Jobbikról van szó,nem másról!Hoztátok a formát itt is,köszönöm,legalább nem kell senkinek elmagyarázni a kérdés lényegét!
2010. márc. 7. 12:18
 24/26 anonim ***** válasza:

Földtől rugaszkodott Jobbikos válasz adó!Te ott legfelül!A kérdésre válaszolj,mert amit írtál,az nem arra válasz.Ne offólj!

Ne aggódj,nem fogják eladni a földeket!A mi művelt földjeink is német-magyar tulajdonban vannak,mert magyar a feleség!Ezért szavaznák rátok?Simán kijátszanák ezt a törvényt,persze ehhez már nem tudsz gondolkodni,mert nem oktatták,mi?Ja és a fizetés,pedig pont a duplája mint a magyar tulajdonosoknál.

2010. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

A termőföld megvétele, vagy bérlése nem azonos az ország felvásárlásával. Én is vehetek uniós országokban földet.


Akkor elmélkedjünk!


Ha egy Rt-nél dolgozol, és kivásárolják a részvényeid akkor tulajdonos maradsz? Ha a térségedben csak ezé a cégé minden a kor az nem monopól erőfölény?

Ha kialakul a monopólium akkor előbb utóbb nem csak rabszolga leszel, hiszen a tőke természetes intuíciója a minél magasabb profit! Vagy szerinted olyan nagylelkű hogy többet ad min amikor még volt részvényed és kaptál osztalékot?


Kíváncsi vagyok, hogy képzeled?

2010. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Csak kb.16-18 évre vagy lemaradva ebben az ügyben:)))

Nyugodtan elmélkedj magadban!:)))Ezek már régen fel lettek osztva Api:))

2010. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!