Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP-nek Kunhalmi Ágnessel...

Árokpart kérdése:

Az MSZP-nek Kunhalmi Ágnessel lenne bármilyen esélye nyerni a következő választásokon? (előrehozotton vagy a 2018-as rendes országgyűlési választásokon)

Figyelt kérdés
A kérdésem igazából inkább lélektani jellegű mert őszintén szólva fogalmam sincs kire fogok majd szavazni. Viszont igaz, hogy a közvélemény kutatások Fidesz előnyt vizionálnak most elsősorban a menekültkérdés miatt is az emberekkel beszélgetve mégis kissé baloldalibb kizárólag enyhébb liberális fordulatot tapasztaltam. 2010-ben a lakosság is teljes csődbe került a devizahitelek miatt. A 2014-es választásokon ez a baj még mindig fennállt plusz a rezsicsökkentés folytatása és stabilitásérzet miatt újra a Fidesz nyert. Mára viszont, illetve a jövőben legyen úgy egyébként ha az embereknél több pénz lesz egy kicsit (megoldódik a devizakérdés, az ország maximálisan stabilizálódik reméljük), az emberek már jobban tudnak elvi kérdés alapján is szavazni és legalábbis én Kunhalmi Ágnesben egy stabil nyugati szemléletű kisugárzást látok. Tehát szerintem nem olyan lenne a kormánypolitikája mint a Gyurcsány-Kóka-Bajnai megszorító vonal hanem talán egy light-osabb de nem is túl liberális de a mostani Fidesz általi tekintélyelvű vezérkultusznál demokratikusabb ország korrekt törvényekkel és a szabályokat betartató szigorú de emberbarát közigazgatással. Lehet, hogy tévedek és nagy butaságot írtam de Kunhalmi Ágnes nyilatkozatai alapján én ezt látom. Önök/Ti mit gondoltok erről?
2015. júl. 31. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A politikai valóság nem szépségverseny. Az ön szavai jelzésértékűek, a magyarországi álbaloldal ebből a fajta mszp iránti elfogultságból és végtelen ostoba naivitásból él 25 éve: "hátha ő nem olyan". De. Olyan.

Nevezett politikus hölgy vezetésére pedig egy csónakot se bíznék, mert nevezett politikus hölgynek se vezetői képességei, se megfelelő műveltsége, se élettapasztalata, se felelősségérzete, se komolyan vehető elképzelése nincs. Tulajdonképpen nem tudjuk, hogy bérlethamisításon és nyelvvizsgán megbukáson kívül mihez ért.

2015. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Én már a legutóbbi választásokon is azt érzékeltem, hogy nőkbe vetették az emberek a bizalmukat, aztán mégsem ők törtek előre.

Ha nem maffiacsaládok irányítanák még mindig a rendszert, már több női vezetőnk lenne, miniszterek, miniszterelnök és köztársasági elnök is. Kunhalmi, Tétényi, Babarczi, stb. Sokan vannak a politikai - vagy akár társadalomtudományi, menedzseri, művelődési - pályán, akiket rátermettebbnek tartanak, mint a mostani vezetőket. Nem tudom, lesz-e még pártrendszer egyáltalán, én már 15 éve vizionálom, hogy egyik napról a másikra összeomlik.

2015. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatot :)
2015. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pro Patria ***** válasza:

Kedves Kérdező!


"Mára viszont, illetve a jövőben legyen úgy egyébként ha az embereknél több pénz lesz egy kicsit (megoldódik a devizakérdés, az ország maximálisan stabilizálódik reméljük), az emberek már jobban tudnak elvi kérdés alapján is szavazni"

- Tehát miután - mint felvázolod - reményeid szerint a jelenlegi kormányzás gazdaságilag rendbeteszi az országot, utána váltsunk le az ezen felvetés alpján sikeres kormányzást, hogy a "elveid" eztán érvényesüljenek?

És ha Magyarországon másoknak nem az a véleménye a világ történéseiről, és más az értékítélete, mint neked?

2015. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kunhalmi egy echte Lendvai-klón. A fizimiskája, a hajviselete, még a stílusa és a hanghordozása is.

Azt hittem végre megszabadultunk Lendvaitól, de ő elküldte maga helyett a klónját.

2015. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
MSZP? Ilyen párt még létezik??? :)))
2015. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
minden politikus egy köcso"g szeme'tláda hatalom és pénzéhes rohade'k van amelyik már rég nyugdijba ehetet volna mégis ot van és az adó szőlő földek-re megy el
2015. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kunhalmi egyre unszimpatikusabb - sajnos.

Nagyon rosszul lett kitalálva a figurája, ráadásul igen sok hülyeséget beszél!

2018. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!