Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezekszerint van kettos merce...

Ezekszerint van kettos merce a magyar birosagokon?

Figyelt kérdés
Suchman Tamas volt privatizacios miniszter, megtamadta a partja aktivistait, standjukat osszetorte a kulonbozo hirportalok szerint (akkori cikkeikre is hivatkozva) boven kimeritette a garazdasag fogalmat es ahejett, hogy vademelest javasolt volna a Zala megyei torvenyszeg partfogoltsag ala helyeztek, az egeszsegugyi allapotara hivatkozva. Wtf????? Ha egy atlag pl mas politikai meggyozodessel biro ember tette volna ugyanezt, mar reg letoltendo, de minimum felfugesztett bortonbuntetest kapott volna!

2015. aug. 3. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig vannak még egyenlőbbek.
2015. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leszarom korcsfajú tamást.
2015. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Agyára ment a politika szerintem Suchmannak, de lehet egészségügyi problémára hivatkozni is.
2015. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
függetlenül ezen ügytől, én éppen most szenvedem és tapasztalom részleteiben a magyar bíróságok horrorosztikus korruptságát és tudatlanságát is egyben.
2015. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ezekszerint van kettos merce a magyar birosagokon?"


Kérdező, a "magyar" szót nyugodtan idézőjelbe lehet tenni...

2015. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legalább hármas, vagy négyes mérce van.

Ugyanakkor lehet indok, hogy elméje megroggyant.


Ahogy az MNB elnök-nek sem érte el a tudatát valami összeg, amit elfelejtett bevallani. Az ő elméje is megroggyant, de az adott pozícióra még alkalmas.

2015. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez az elmemegroggyanás vicces dolog. mikor a rendőröket akarták kimosni a közokirathamisításokból, akkor is ezzel jöttek, hogy "hát igaz,hogy elkövették, na de a tudatuk nem fogta át, hogy ők tulképpen közokiratot hamisítanak, így pedig mégse lehet bcs-ről beszélni", és lássunk csodát, "szegény ártatlan" rendőröket felmentették. Aha, szal nem fogja át a tudata azt, hogy éppen mit tesz, ez király!!

... Emberek, vicc ez az ország.


Én is majd betörök, rabolok, akármi, aztán azt mondom, hogy jaj elnézést, hát megtörtént, nem is tagadom, na de a tudatom nem fogta át, amit teszek.


Vicc na .... még hogy független bíróságok ... ugyan már. Sztem akinek volt valami neccesebb ügye már, az tudna erről mesélni bőven.

2015. aug. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!