Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a kerítés? Véleményetek erről?

Ez a kerítés? Véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 6. 14:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Aki jól megnézi a Délmagyar-on a képeket láthatja hogy egy kifeszített drótra van a NATO pengés drót feltéve. Tehát ha egy hosszú nyeles drótvágó van, simán elvágható és kihúzható a pengés drót a homokra...
2015. aug. 6. 14:53
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
annyi, hogy szereznek egy széket és szépen sorban átugorják.
2015. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy az én memóriám romlott meg vagy a Fidesz hazudott, de 3-4m magas kerítésről volt szó...
2015. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2: Trambulinról.:D

#3: Ugye tudod milyen alacsony Orbán? Na szóval az ő méretéhez viszonyított magasság a 4 méter. Így számolják.

2015. aug. 6. 15:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#3


Ugyan, olyat sosem tennének! :D

2015. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#6: "non-stop járőrözés katonai járművekkel" Milyen járművekkel és milyen katonákkal? A határőrság feladata lenne (határrendészetként működik.)

Másrészt a katonáknak ehhez nincs köze mióta a honvédségtől elvették a határőrséget. Azóta mint önáló szerv meg is szűnt.


"és engedélyt adni lőfegyver használatára"

Szóval legyenek gyilkosok? Figyelj, tudom hogy te még katona se voltál, de nem lenne sok ember képes arra hogy öljön. Találkoztam olyannal már aki a Délszláv háborúba megtette és máig rémálmai vannak és azokra a családokra gondol akiket látott aknára menni.

De tudom van egy-két okos aki ezt megtenné...de kérdezem én milyen jogon vennéd el ezért más életét? És most is csak szabálysértés a határ átlépése. Semmilyen jogon nem lehet ő rájuk lőni!

2015. aug. 6. 15:24
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha akkora fal van mint a trónok harcában, akkor sincs értelme, amíg semmi nem történik ha átjönnek.
2015. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%

Az biztos, hogy egy darabbal se fog kevesebb bevándorló jönni, de az ottani cigányoknak igen jó lesz, amíg azt a sok vasat eladják, abból a pénzből jó sok cigányzenés dáridó és lakoma lesz..


Persze ezt te és én fizetjük.

2015. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 szántóvető ***** válasza:

határőrség??viccnek szántad gondolom.nem véletlenül írtam katonaságot mert ott megvannak a személyi és tárgyi feltételek a teljes határszakasz ellenőrzéséhez.(a katonaság már be van vetve a déli határszakaszokon,ha nézel híreket te is tudod.)

"semmilyen módon nem lehet rájuk lőni"-ez sem így van.ki lehet hirdetni szükségállapotot,lehet hivatkozni nemzetbiztonsági kérdésre is a határ megvédésével kapcsolatban.maga a kerítés kevés lesz,lehet külföldi példákat is találni erre.

[link]

2015. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 szántóvető ***** válasza:
első válaszom szúrta a szemét valakinek?
2015. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!