Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti milyen konteókat hallottato...

Ti milyen konteókat hallottatok eddig a menekültekről/menedékkérőkről/bevándorlókról?

Figyelt kérdés

Én ezeket:


- elveszik a munkánkat

- itt akarnak maradni és mecsetet építeni, No Go zónákat létrehozva

- nőket erőszakolni

- napi 8000 Forintot kapnak ZSEBPÉNZNEK :D

- havi 150000 Forint ZSEBPÉNZT kap aki itt marad

- kidobja mindegyik az ételt meg a vizet amit kapnak

- mind ISIS terrorpista


Ti miket hallottatok? :)


2015. aug. 10. 21:20
1 2 3
 1/26 szántóvető ***** válasza:
51%
én ezt,viszont nem találtam viccesnek.talán meg is ijedtem. [link]
2015. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Annó én is láttam, meg is lepődtem. Semmi reális esély nincs rá, végignézve az európai és török haderőt szembeállítva az Iszlám Állammal...
2015. aug. 10. 21:26
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Az oké hogy láttad az ISIS terveit, és az is oké hogy megijedtél. De ennek mi köze a bevándorláshoz?

Ééééééés itt kezdődnek a konteók.

2015. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%

Valaki pénzeli őket.

naponta 5000 ft az étkeztetésük amit az adófizetők pénzéből fizetnek

és még rengeteg ilyen teóriát, amit az alsóközéposztálybeli jobbikosok terjesztenek 81 iq-val.


Elveszik a munkát, de ki elől? elveszik vagy önként adjuk át? Jah, hogy eddig dolgoztunk, nem mert nem akartunk.


Mecset építés sokba kerül de sztem már van :D


Magyar nők a legszebbek, kivéve, ha dagadt, ha deszka és ha ronda. (nem sok marad szép)


felesleges belemenni ebbe, túl sok mindent tudnék írni erről, de csak a jobbikosoknak címezve, hogy akk menjenek a határon épülő kerítést építeni.

2015. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

nem hallottam konteókat, de "egy gondolat bánt engemet":

Nem mind ISIS terrorista a naponta ezerszám érkező vándorból. Csupáncsak egy, de az a te segged alá durrant majd, és soknak fogod érezni:D:D:D

2015. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Jaj igen:


- Amerika küldte őket

- Izrael küldte őket

- Látszik rajtuk, hogy kiképzett katonák, kigyúrt férfiak (ezt itt olvastam a GYK-n ma :D)

2015. aug. 10. 21:43
 7/26 szántóvető ***** válasza:
25%
3-as,az ISIS célja az hogy óriási menekültáradat induljon el európába,destabilizálva és félelemben tartva európa lakosságát.majd nagyszámú iszlám közösségek létesüljenek akik tartósan megvetik a lábukat és előbb-utóbb öngyilkos terrorcselekmények végrehajtása is megvalósítható lesz.
2015. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Te figyelj, ezek lehet, hogy baromságok, de hol van itt a konteó, az összeesküvés-elmélet? Ki esküdött össze kivel, hogy márpedig ez a sokezer ember pl. mind szervezetten fogja kukába szórni a kaját?
2015. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
59%

sorry, de magad is megnézheted - néhány családot leszámítva: 18-38 közötti katonakorú férfi.

XXI.sz.-i Trójai faló.

2015. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

#7

És ezt te találtad ki.

2015. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!