Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP nek mi a véleménye a...

Az LMP nek mi a véleménye a bevándorlókról, és a külhoni magyarságról?

Figyelt kérdés

És konkrétan a Székely autonómiáról?

A vidéki bűnözési kultúráról (vagy nem szeretem ezt a kifelyezést, mert sokan teljesen másra gondolnak vagy kiforgatják de cigánybűnözés)

Mire költenének több pénzt?

A titkosításokat feloldanák és elszámoltatnák a bűnözőket?

Mire költenének többet?



2015. júl. 5. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mivel kétkulacsos párt, ezért mindig változó.
2015. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Véleményem a következő:

Eléggé hiteltelen párttá vált a szememben, nagy kár érte.

Régen egyenes és gerinces párt volt, most már nem meri felvállalni azokat az alapértékeket, amiket fontosnak tartott. Már egyre inkább a Fidesz és a Jobbik fenekébe halad, és ez nem erény, hanem gáz. Ő is beállt a pávatáncba Orbán és Vona mellé.

Ha többször is ki lehetne lépni belépés nélkül egy pártból, már ezerszer megtettem volna mindháromnál.


Talán majd Schiffer jön egy fenyegetéssel, hogy troll vagyok és feljelent, bár korábban ő is mintha a szólásszabadság és a szabad véleménynyilvánítás nagy védnöke lett volna. Azonban fájhat neki valami.

2015. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de válaszolok.


1. A székely autonómiát támogatják, részt vettek a Székelyek Menetelésében is.


2. "cigánybűnözés" Nem tartják etnikai kérdésnek, ha lesz munka és pénz a kis falvakban, akkor meg fog szűnni.


3. Ha az ügynökaktákra gondolsz, azokat nyilvánossá akarják tenni.


4. A szociális és az egészségügyi szférában dolgozók fizetésére többet költenének. Legalábbis ezt a témát gyakrna előhozzák.

2015. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!