Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az, hogy a legtöbb embernek...

Az, hogy a legtöbb embernek van otthon 1 milliója és soha ennyi kp nem volt forgalomban, igazolja a kormány gazdasági fellendülését?

Figyelt kérdés
Hiszen ha sok kp van forgalomban, akkor jobban élünk. A legtöbb embernek van otthon 1 millója, eddig nem volt, azaz jobban élünk ? [link]
2015. aug. 12. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Én még olyan emberel nem találkoztam akinek van otthon 1 milliója.
2015. aug. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Két dolgot kiemelnék.


1.) 1 millió forint mostmár közel sem olyan nagy pénz mint régen volt, annyira romlott a forint értéke az eszméletlen infláció miatt, amit a rossz gazdaságunk eredményez.


2.) Nem tudom, hallottál-e róla, de elég sok botrány volt az utóbbi időben a bankokkal és a bróker cégekkel. Emiatt sok ember inkább otthon dugdossa a pénzét, mert annyira nem bízik már abban, hogy viszontlátja valaha, ha beteszi valahova. Ami szintén egy botrány.


Akkor hol is beszélünk "kormány gazdasági fellendüléséről" ?

2015. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Statisztikailag akkor nekem is van itthon valahol 1 millám, vajon a spájzban vagy a párnám alatt keressem-e....
2015. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az pont azt jelenti hogy nem stabil a gazdaságunk ha nem bíznak az emberek a bankokban és otthon tartják a pénzüket. Minden fejlett ország próbálja csökkenteni a kp-használatot, egyes északi országok totál meg is akarják szüntetni és csak elektronikus pénz lenne, mert sokkal egyszerűbb és olcsóbb.
2015. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Azért ez... khm... Kissé erős túlzás, hogy a legtöbb embernek van otthon 1 milliója...


Nem is olyan régen még azon ment a sírás, hogy a lakosság több mint 2/3-ának nincs megtakarítása. Kétlem, hogy ez alatt a pár év alatt ilyen sokat javult volna a gazdaság... Vagy már ennyien dolgoznak külföldön?

2015. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szövegértelmezés egyes.


A fentiek hozzászólások igazsága mellett:


Ebben a 4 milliárd forint készpénzben benne vannak a bankok, üzletek, posták, pénzváltók, stb.-k készpénzállománya is. Szó nincs arról, hogy ennyi lenne általánosan otthon valakinek.

2015. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azt jelenti hogy az emberek nem bíznak a bankokban ami semmiképp sem a stabil gazdasági helyzet ismérve, meg hogy élénk a feketegazdaság.
2015. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"a legtöbb embernek van otthon 1 milliója"


Már csak egy kérdésem van. Te retardált vagy?

2015. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez így hülyeség. Én pl. alig használok készpénzt, de ha többet használnék, az se jelentené azt, hogy jobban élek.
2015. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha Maris néni bankszámlára kapja a nyugdíját, Icu néninek meg a postás visz ki ugyanannyit készpénzben, akkor attól Icu néni jobban él?
2015. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!