Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten miért nincsenek...

Budapesten miért nincsenek önkéntesek akik elszállásolnák a "menekülteket"? Miért csak a szöveg sok?

Figyelt kérdés
Ellepik az egész várost, és nem csak a pályaudvarokat, tereket és buszmegállókat hanem más az egészet. Mégis csak a rengeteg rizsa szöveget hallom a budapesti liberálisoktól. Egy árva olyan cikket sem láttam, hogy valaki aktivizálná magát és magára is vállalna valami terhet és elszállásolná őket saját maga.
2015. aug. 14. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

A magyar liberálisok egyik ismertetője, hogy nagy szájhősök.

5 éve rendszeresen feldobom a lehetőségét annak, hogy lejöjjenek ide Borsodba egy pár napra, romák közé.

Szerinted jelentkezett bárki is, aki el is jött volna? :)

2015. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elsétál a sok libsi a menekültek mellett. Nemhogy legalább az egyikük felajánlaná nekik szerény hajlékát néhány éjszakra.
2015. aug. 14. 17:11
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Még ha elsétálna, de kb menekültet se láttak még.
2015. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
És te miért nem adod át a házadat az Erdélyben meg a környező országokban ragadt magyaroknak Trianon után, mivel gondolom te az a mellét döngető típus vagy, hogy a magyar nemzet mindenek felett, meg bárki mást eltaposhatunk és vesszen trianon.
2015. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Na megjött az egybites liberális.

Ha rálépsz a tyúkszemükre, azonnal nekiáll erdélyi magyarozni....

2015. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Aha én vagyok az egybites, de aki ellentmond nektek az mind liberális, mintha értenétek mit jelent a szó.
2015. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%

Ki mondott ellent?

Én leírtam, hogy mi jellemző a fajtádra, ennyi.

Ami persze nem tetszik nektek, mert abban a hitben vagytok, hogy mekkora harcosok vagytok.

2015. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Egy liberális nem akar harcos lenni, sőt általában pacifisták, de úgy látom nálad nem szokás értelmezni a szavakat mielőtt használod őket. Arról nem is bezélve, hogy bármi furcsa neked én érveltem. bemutattam mennyire álságos ez a nem utálod a menekülteket akkor fogadd be az összeset a házadba dolog.
2015. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pedig rengeteg önkéntes végez olyan feladatokat, amit az államnak régen meg kellett volna oldania a maga kiépített infrastuktúrájával. Biztos te is olvastál rengeteg cikket a menekülteket segítő önkénetsekről.


Saját házban elszállásolni már kicsit erőn felüli lenne, és egyébként sem vagyok benne biztos hogy legális.

2015. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Ellepik az egész várost??? Nem kellene ennyire túlozni.

Ma speciel elég sok helyen jártam (a Corvin negyedtől a Deák térig, aztán a Moszkvától a Nyugatiig), és csak a Nyugatinál láttam menekülteket, max. 10-et.

Ellenben hajléktalant/csövest TÉNYLEG mindenhol, a Futó utcában, a Károly körúton, a Deákon, a Széna téren, a Margit körúton...

Megjegyzem, eddigi saját tapasztalataim szerint MINDIG a "magyar csavargók" voltak koszosak, büdösek, tisztelet a ritka kivételnek, a menekültek nem.


Egyébként meg vannak cikkek, amelyek szerint elszállásolt valaki menekülteket.

De neked úgysem lenne elég, akármennyi ilyen is lenne.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy TE hány idegent szállásoltál már el, legyen az hajléktalan, csöves, külhoni magyar, akármi...

2015. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!