Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szlovákia elhappolja előlünk...

Szlovákia elhappolja előlünk a szíriai és iraki keresztény menekülteket?

Figyelt kérdés
Ha már menekülteket kell befogadnunk, akkor azok inkább keresztények legyenek, mert a "trójai" iszlamistákkal elég baj van egész Európában. Vélemény?

2015. aug. 19. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Helyes pasik jojjenek minel tobben! XD ;) #yolo
2015. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
első szerintem inkább te menj hozzájuk, úgy egyszerűbb lenne.
2015. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Szlovákia elhappolja előlünk a ...... menekülteket?"

No ez aranyos!

2015. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Én is azt olvastam, hogy hozzánk a legdurvább terrorista elemek jönnek, öngyilkos merényletre kiképzett szudániak, sária-megszállott afgánok, polgárháborús veterán, fanatikus szíriaiak. Szegeden, Hódmezővásárhelyen már öldökölnek, de ezt persze nem mondja be a média. Napjai vannak hátra az országnak, ha nem teszünk valamit!!
2015. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Errol csak éppen a menekültek nem tudnak semmit. Ők Németországba akarnak menni.
2015. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#6: nem lehetsz ennyire kirekesztő :D lehet hogy nincs is neki olyan szerve :D
2015. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A mi országunkat a terror támadásoktól megvédi a kis mérete, és jelentéktelensége.

Nem tudnak a létezésünkről. Mégis kit érdekelne, hogy itt robbantanak? Angliai, Németországi merénylet sokkal nagyobbat szolna.

2015. aug. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!