Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdekes lenne tudni, hogy...

Érdekes lenne tudni, hogy Orbán tényleg cigány-e? Nem mintha számítana, de elég gyakran előkerül, amikor róla van szó.

Figyelt kérdés

Aki írja, honnan tudja? Próbáltam megnézni a személyes riportokat vele, és még nem találtam erre semmit.

Vagy ha tudni nem tudja, miből gondolja, honnan következtett rá?

Ismétlem, nem számít, csak érdekes lenne.



2015. aug. 24. 02:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Legalább fél-roma. De lehet, hogy teljesen az, mindig is nagyon dugdosta a szüleit a média elől.
2015. aug. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szerintem nem számítana, nyugodtan mondhatná. Biztos, hogy sokunknak van cigány a felmenői között, ha nem is tudjuk; nem tudom. Elég sokan nem ismerjük a családfánkat.


A kinézet sem biztos, hogy számít. Vannak szőke kék szemű cigányok is. A felesége családjára is üthetett a lánya, meg vannak a svábok között is mély barna szemű, sötét hajú, sőt lapátfülű emberek.


Ki az a cigányforma barátja, akiről szó van most? Nekem is volt az iskolában cigány padtársam, akiről nem tudtam akkor, hogy az, lehetne nekem is a barátom.

2015. aug. 24. 02:35
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem cigány.


Olvastam erről a szemétről több könyvet is, hiteles íróktól. Olvastam a talpnyalói által és az ellenségei által írt életrajzokat egyaránt, és mindegyik azt írja, hogy nem cigány.


És ha már utáljuk, nem a származása miatt kell. Őt aztán tényleg nem.

2015. aug. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor igazán nem értem, hogy miért mondják azt.
2015. aug. 24. 04:19
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

orbán? sztojka, lakatos, kalányos

mind egy kutya


de nem ezért lövetném a dunába arra bőven van más indok

2015. aug. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A kép alapján svédnek tűnnek...

[link]

2015. aug. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Van benne 1-2 vonó szerintem.
2015. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Legalább fél-roma. De lehet, hogy teljesen az, mindig is nagyon dugdosta a szüleit a média elől."


Azok után, amit Orbán Ráhellel művel a baloldali média ezt valahogy meg tudom érteni.

2015. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Suchmann Tamás szerint az MSZP tele van nácikkal.

Mindig előbukkan ez a faji gyűlölködés abból az irányból.

Amúgy senkit nem érdekel Orbán származása a fidesz táborból. Csak a Jobbik körei és az MSZP zsidógyűlölői hergelik ezen magukat.

[link]

2015. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát igen, vicces amit a tolerancia bajnokai produkálnak
2015. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!