Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdekes lenne tudni, hogy...

Érdekes lenne tudni, hogy Orbán tényleg cigány-e? Nem mintha számítana, de elég gyakran előkerül, amikor róla van szó.

Figyelt kérdés

Aki írja, honnan tudja? Próbáltam megnézni a személyes riportokat vele, és még nem találtam erre semmit.

Vagy ha tudni nem tudja, miből gondolja, honnan következtett rá?

Ismétlem, nem számít, csak érdekes lenne.



2015. aug. 24. 02:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

azért mert van benne mondjuk 15% cigány még nem számít annak...


A cigányokkal meg az életmódjuk és nem a származásuk miatt van a bajunk

2015. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Miért lett törölve a válaszom?


Egyébként Mészáros Lőrinc az, akire gondoltam.

2015. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom, de ha a kép igazi -mert manapság elég könnyű ilyen képet összehozni- ,ebből a képből elég meredek cigányra következtetni.

Magam cigányabbnak nézek ki a jogosítványképemen, nem beszélve a pár év börtönről, amit kaphatnák a kép alapján.


Az anyuka kifejezetten szimpatikus, az apja is normálisnak tűnik; mi baj van velük?

Aki a párttitkárságot hozza föl, mint csúnya-rosszat, már ha igaz; az nem hallott arról, hogy kisebb helyeken mindig a legnyamvadtabb emberre tukmálták rá a párttitkár szerepét, mert mások ki tudták magukat menteni, a csapatban a legfiatalabb, vagy akinek a legkevesebb vagy legtöbb gyereke volt, vagy többször kellett elkéretőzni, mert valaki beteg volt a családban, stb. az kénytelen volt a többiek rábeszélésére elvállalni.?

Mindegy; a kinézet alapján egyáltalán nem lehet cigánynak mondani senkit a családban szerintem, még a bajszost se jobboldalt. Inkább magyar parasztnak.

2015. aug. 24. 16:29
 14/15 anonim ***** válasza:

Látom, hogy régebbi a kérdés, de azt is láttam, hogy mindenki csak találgat, pedig ennek már utána járt egy újságíró! Kende Péter annak idején a Viktor című könyvét úgy reklámozta, hogy ha meg akarják tudni, hogy Orbán Viktor cigány-e, vagy hogy volt-e KISZ tag vegyék meg. Nos Kende kissé elfogult, mindenféle fasiszta, horthysta söpredéknek lehordja Orbánt de nagy kutatómunkát végzett levéltárakban, Orbán szülőfalujában, családjában, hogy kiderítse az igazságot. Ha az eredményről többet akartok megtudni, akkor a Kambodzsai Hírlapon még fent van a cikk..

EGYÉBKÉNT ELÁRULOM, HOGY NEM IS CIGÁNY ÉS NEM IS ZSIDÓ. Most sokan a párnájukat harapdálva fogják a falfelé fordulva sírva tölteni az éjszakát, talán még be is vizelnek kétségbeesésükbe, hiszen erre eszméket építettek fel egyesek, de ez van. "A tények makacs dolgok!"

2016. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A legjobb a cikkben a poén, az utolsó fénykép, a Kendéről. Bár róla nem is volt sz, meg nem is számít, igazán.


Köszönöm!

2016. szept. 8. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!