Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis csak értelmetlen volt a...

Mégis csak értelmetlen volt a kerítés a déli határnál?

Figyelt kérdés

Az előbb értesültem a rádióban, hogy a migránsok Röszkénél 200m szélességben megrongálták a kerítést.

Akkor hiába erölködik Viktor a kerítéssel, ha azt a bevándorlók úgyis megrongálják, ezen felül még a vasút segítségével képesek "behatolni" az országba, hiába a kerítés.



2015. aug. 24. 19:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
ha nincs mellette törvényi szabályozás és rendfenntartás akkor igen
2015. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A Fidesz a napokban tervezte azt, hogy a bevándorlással kapcsolatban szigorítanak a törvényen, miszerint az "ideiglenes" kerítés megrongálása bűncselekménynek minősül, ezért szabadságvesztéssel lesz sújtható, s nem csak az embercsempészekre lesz érvényes a bevándorlási törvényszigor.
2015. aug. 24. 19:44
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Mondott valaki olyat, hogy értelmes?
2015. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Bizony, sokan azt állítják, hogy "értelmes" a kerítés, ezt csak is azok állítják, akik híven követik szeretett vezírüket.

Ha már a migránsok ezerrel özönlenek befelé, a kerítést megrongálják, akkor a Fidesz ezt is a BALOLDAL-ra keni.

Cirkusz, ami itt megy!

2015. aug. 24. 19:56
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Sajnálom, én azt hittem, hogy egy komplett kerítésfalat fognak csinálni. Nem gondoltam, hogy ez a hájpolt kerítés annyiból áll, hogy egy dróthuzalt végigvezetnek a határon. Igaza volt mindenkinek aki a Fideszt töketlennek nevezte. Én érzem magam kellemetlenül amiért próbáltam kiállni emellett a kerítés ügy mellett. Elnézést mindenkitől.
2015. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Egy 8 méter magas betonfalat kellett volna húzni. Ráadásul hiába van kerítés, ha az átjutókat, vagy elfogottakat egyből elszállítják, és finom falatokkal és szállással kínálják. Lassan több százezer menekült lesz az országban, akik még a nyelvünket sem beszélik, akik tele lehetnek betegségekkel és sérelmekkel. Ők a szabadságot teljesen félre értik, itt fogják kiélni magukat, bűnözni fognak, kommunikálni pedig lehetetlen lesz velük. A kormány tényleg töketlen volt. És még a liberális oldal beteg marhaságát sem képes visszafogni, akik azt akarják, hogy befogadjuk őket végleg. Kezdem azt hinni, hogy a kormány is ezt akarja. Az összes bevándorlót az összes libsivel együtt ki kéne rakni a 8 méteres betonfal másik oldalára.
2015. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Pontosan lehetett tudni, hogy a lényege a töménytelen mennyiségű lopás.


Elindult az egész project egy 4 méter magas, masszív kerítésből, aztán lett 3 méter, aztán most már csak pengés drót. Mire eljutunk a végére, már csak egy spárga lesz kifeszítve két fa közé, a milliárdoknak meg nyoma veszik.

2015. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Ez eddig is tiszta volt számomra.
2015. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Az egyértelmű volt, hogy ettől nem lesz kevesebb menekült. A kérdés az, amire még nem kaptunk választ, és ami elvárható a kerítéstől, hogy ellenőrizhetőbbé tette-e a határforgalmat (vagy fogja tenni, ha elkészül).
2015. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ja, a röhej meg az, tegnap a Belügyminiszter diadalittasan kijelentette, hogy a kerítésnek köszönhetően jelentősen CSÖKKENT a migránsok száma...

Erre mit adott a jó Isten?

Jönnek befelé, mint az Oroszok :D

Aki meg azt állítja, hogy a Libsik fogadják be, ÓRIÁSI tévedés, mert a FIDESZ IS befogadja őket...

Hogy miért mondom ezt?

Egyszerű a válasz...

A FIDESZ eddig azt akarta, hogy legyen kerítés, most meg azt, hogy legyenek MENEKÜLTTÁBOROK.

Most akkor bevándorlóellenes, vagy bevándorló párti?

Na, ez itt a költői kérdés, kedves barátaim! :D

Hiába libsiztek, baloldaloztok, ha a Fidesz is benne van ebbe a játékba! :P

2015. aug. 24. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!