Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelen állás szerint kinek van...

Jelen állás szerint kinek van a legnagyobb esélye a győzelemre a 2018-as választásokat tekintve?

Figyelt kérdés
Jelen tendenciákat figyelembe véve és miért gondoljátok így?

2015. aug. 25. 20:03
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Sajnos sztm a Fidesz (valakivel koalíciós kényszerben).
2015. aug. 25. 20:05
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Fidesz. Mert minden birka abban a felfogásban van, hogy "inkább rájuk szavazok mert, ami nekem szimpatikus az úgyis csak egy kisebb párt ami alig kap szavazatot ezért támogatom a fityeszt nehogy a komcsik hatalomra törjenek." De ha ez a sok agyhalott birka valóban a Jobbikra szavazna akkor elég szavazatot kapnának és ők lennének az elsők csak ez egyik fogyatékos agyáig se jut el és inkább rádob egy X-et a Fideszre mert "az a legerősebb párt ami szembeszállhat a komcsikkal" elv alapján...
2015. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Akik pedig el se mennek szavazni de mégis rinyálnak, hogy milyen rossz a Fidesz azt inkább nem is minősíteném... Szavaztak volna ellene amikor lehetett. Szánalmas semmirekellő emberek.
2015. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem valami ellen vagy a kisebb rosszra kell szavazni, ahogy azt az egybites átlagszavazók teszik gondolom erről még senki nem világosított fel.... Ha nincs akinek a nézeteivel azonosulni tudnak, érthető okokból nem mennek el szavazni. Ez is egy pont jó jelzés a mai politikának.
2015. aug. 25. 20:15
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg át fogják adni a stafétát a jobbiknak, hogy megcsinálják a radikális lépéseket a diktatúrájuk felé, aztán 2022-ben hősiesen visszaveszik a hatalmat, és befejezik a diktatúra megszilárdítását.
2015. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem csak 4 párt létezik az országban nem tudom, hogy erről felvilágosítottak-e téged. Rengeteg párt létezik és biztos vagyok benne, hogy valamelyiknek a nézeteivel tudnának azonosulni az átlag emberek, csak úgy vannak vele, hogy "ez egy törpe párt nekik semmi esélyük" ezért nem veszik a fáradtságot hogy elmenjenek rájuk dobni egy szavazatot.
2015. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
Fidesz ! Megnyerjük ezt is :-D
2015. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nyilván értelmetlen elmenni szavazni, ha a Jobbik nézeteivel nem tudsz azonosulni (a kis pártok meg igazából nem rúghatnak labdába), még annak ellenére is, ha tudod, hogy a jobbik esélyesebb lenne, hogy leváltsa a Fideszt. Én megértem, hogy sokan nem akarnak a Jobbikra szavazni, köztük én sem.
2015. aug. 25. 20:29
 9/20 anonim ***** válasza:
Oké, akkor ne menj el szavazni. De aztán 4 évig ne sírjon a szád, hogy miért olyan párt nyert, akit te nem akartál...
2015. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Jelen állás szerint a Fidesznek, de aztán lehet, hogy a Jobbik addigra beelőzi őket vagy ami még valószínűbb, hogy egyiknek sem lesz meg az 50% és akkor Szittya Nagynemzeti Magyar Keresztyén összeborulás lesz köztük.
2015. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!