Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted az EU-us tagság árt...

Szerinted az EU-us tagság árt az országnak?

Figyelt kérdés

Ha nem lennénk EU tagok a mikrokat 8000 Ft-ért vagy 38000Ft vehetnénk meg?

Lenne 4-es metró? Pécs kulturális főváros lenne?

Amúgy ki addna ilyenekre pénzt?


2010. márc. 10. 23:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Nehogymár a mikor legyen életed legnagyobb problémája, meg a négyes metro.

Vegyél mikrot kétezerért és dolgozz 50 ezerért. megérdemled

2010. márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
*mikro
2010. márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%

Azt leszámítva, hogy amit adtak fejlesztésekre, azt is ellopta az MSZP-SZDSZ (nézd meg a bkv botrányt, meg az eu pénzt sikkasztó "romaképviselőket"), a te életedben milyen pozitív változást hozott az eu, kérdező...?


És az nem baj, hogy mondjuk a magyar termelők teljesen tönkremennek, mert nem tudnak lépést tartani a kínai vendégmunkásokkal, amiket a nálunk sokkal tőkeerősebb multik alkalmaznak?

Persze tudom, verseny van... a megoldás az, hogy aludj te is egy félxfél méteres falba épített matracon a munkahelyeden, és melózz havonta két marék rizsért...

2010. márc. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem fogod fel azzal a tönkőlt agyaddal, hogy nekünk is be kell fizetni, és nem csak úgy kapjuk?


Ha nem vagy Eu tag, még olcsón vásárolhatsz, és mehetsz külföldre is, csak nem kell minden szabálynak megfelelni ami versenyképtelenné tesz, miközben akik nem tartják be elárasztanak a termékeikkel, és kiszúrják a szemed egy 4 metróval ami 4× annyiba kerül mint a reális, és aminek a felét a magyarok adójából kell odaadni a német spanyol építőknek!


Mi ebbe nekünk a hasznunk?

2010. márc. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Na, erre kellenek az EU-pénzek:


[link]


Alagutat építünk... a síkság alatt... MERT MEGTEHETJÜK!!!

2010. márc. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Alagutat építünk... a síkság alatt... MERT MEGTEHETJÜK!!!



De miért is!


Mert ilyen a pályázati rendszerünk!


Vállaj jó olcsón hogy nyerj, aztán a plusz munka meg 10× es áron legyen elszámolva és a fele vissza osztva.

Ha meg már nem tudsz mit elszámolni annyira kapzsi vagy akkor képzelj oda egy hegyet és építs alagutat sok sok, nagyon sok milliárdért!


Ki írta alá ezeket a terveket, a talajmechanikai indoklásokat stb? Azokat mind börtönbe lehetne zárni!

2010. márc. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

Igen, börtönbe lehetne zárni őket...

Ha magyar kormányunk lenne...

2010. márc. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Megérdemelnétek, hogy jöjjön egy szélsőjobbos kormány, amelyik kilépteti Magyarországot az EU-ból. Akkor nyöszöröghettek munka nélkül, az egekig elszállt árakkal, pusztuló infrastruktúrával, úgy, hogy az értelmiség és a szakképzett réteg egy az egyben itthagyná az országot. De fogadok, hogy azért is a zsidókat tennétek felelőssé, mondván, hogy most bosszúból megfojtanak minket.
2010. márc. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Hát a zsidók már beperelték a MÁVot... érdekes módon pont a választások előtt... de biztos csak rémeket látok, mint eddig annyiszor már.


Nem vagyok nagy eu-fan se, de úgy gondolom, hogy ha lenne egy egészséges nemzettudat, akkor ki tudnánk használni legalább azt, hogy a határok átjárhatók az EUban. Ez áldás lenne ennek a szétdarabolt nemzetnek.

Mármint, ha a nép így gondolkodna (de nem így teszi, ahogy a kettős állampolgárság szavazásnál is láttuk), és nem a demagóg "hány forint lenne a mikró" kérdéseken agyalna. Meg pláne, hogy nyithat-e cukrászdát Bécsben. Ez is biztos baromi sokakat érintett.


A jelenlegi országvezetés meg nemzettudat mellet viszont úgy gondolom, csak kárunk van belőle.

2010. márc. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Ja! És én is értelmiségi vagyok! És jelenleg nincs munkám ebben a te szép új világodban! Csak, hogy érzékeld, ideje lenne már felhagynotok ezzel a "mind házmester, meg utcaseprő"-kényszerképzetetekkel.


Érdekes módon én mégse akarom itthagyni a hazámat.

De csak azért, tudod, mert én mást is megtanultam már, olyan dolgokat, amiket nem lehet könyvből. Ilyen például a hazaszeretet.

2010. márc. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!