Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik szimpatizánsok nagy...

A jobbik szimpatizánsok nagy része miért nem veszi észre, hogy sokuk viselkedése sokakat eltántorít attól, hogy a pártjukra szavazzon és hogy mekkora károkat okoznak a pártjuknak a szavazatok számában?

Figyelt kérdés

Én sok embert ismerek, aki ezért sem vagy kifejezetten ebből kiindulva nem szavazott a Jobbikra, mert magát a pártot is ezen "primitív főszónokok, keménymag" alapján ítélte meg.

Ilyen arculattal választást nyerniük reménytelen.



2015. aug. 28. 08:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy minden pártnak megvan a maga keresztje a szavazók között, de azért, ha felmegyek egy kifejezetten jobbikos portálra, több zsi..zó, lib...siző kommentett látok, mint az összes többin együttvéve. Ilyenkor én is mindig elgondolkodom, mert amikor már úgy lennék, hogy rájuk szavazok majd a következő választáson, mindig elmegy a kedvem, így már kétszer nem húztam be melléjük az X-et.
2015. aug. 28. 08:54
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Minden szerveződésnek vannak efféle "ultrái", és soha nem jellemző, hogy az adott szervezet érdekében cselekednének.
2015. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát engem ez az érv nem győz meg.De szerintem sokakat nem.
2015. aug. 28. 08:58
 4/17 szántóvető ***** válasza:
33%
"sokuk viselkedése"-konkrétan kikre gondolsz a noname kommentelőkre?azt tudod hogy milyen arányban vannak köztük Jobbikosok/alkalmi trollok/pártot lejárató bértrollok?én is ismerek pár Jobbikost,többségük dolgozó családos ember aki csalódott az elmúlt kormányokban és sose fog többé fideszre meg mszp-re szavazni.
2015. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez a slepp nem volna akkor jobbik sem létezne.
2015. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

"sokuk viselkedése"-konkrétan kikre gondolsz a noname kommentelőkre?"


Nem csak kommentelők.

Pl. van egy rendőr rokonom egy vidéki városban. Azt mondja, hogy mióta dolgozik, bizonyos fajta bűncselekményeknél már tudja melyik ház ajtaján kell kopogni, mert mindig ugyanazok követik el. Hogy ha intézkedik, akkor az egész "nagy család" ki jön bámulni, hogy sérül-e a bűnöző valammilyen joga. Hogy ideje több mint felét olyan dokumentumok gyártásával kell tölteni, amit soha az életbe senki el nem fog olvasni. Stb...

Ezek alapján lehetne tipikus Jobbik-szavazó is akár!


Azonban azt is mondta, hogy a helyi Jobbik kocsmákból verbuválta a tagokat, akik tudnak nagyon szép dolgokat mondani, de értelmesnek nem értelmesek.

Egyszer biztosított egy rendezvényt, ahova meghívták budapesti társaikat a helyi jobbikosok, ő pedig gondolta beszélget velük (ekkor civil ruhában volt). (Nem nagy vezetők jöttek, csak valami mitugrász párttagok...)

Azok elmesélték, hogy ha rajtuk múlna akkor az összes rendőr a lámpavason lógna, meg hasonló okosságokat...


Ezek után szerinted eszébe fog jutni valaha is a Jobbikra szavazni?

2015. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 szántóvető ***** válasza:
tehát a csendőr rokonod képtelen felszámolni a bűnözést mert nincsen törvény által felhatalmazott joga hozzá holott ugyanazok követik el a bűncselekményt(nem szabálysértést írtál.)ez azért elég szomorú.más országokban is előfordul az ilyen de ott szervezett bűnhálózatok vannak.a tagtoborzásról nem hallottam de a mai világban bármi elképzelhető.mondjuk nem a csendőrök azok akiknek bűnhődniük kell,az ő fellógatásuknak semmi értelme nem lenne.nehéz elképzelni hogy a közel milliós szavazó többsége csendőrök kivégzését várja Vonától.
2015. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom 7-es, hogy egyelőre (és szerencsére) még többen vagyunk, akik nem szavaznak a jobbikra, mint, akik igen.
2015. aug. 28. 10:56
 9/17 szántóvető ***** válasza:
ez biztosan így van bár ez a kijelentés minden pártra igaz.
2015. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszenek a kommentek sem a kurucon, sem az alfahíren. Ha ez nem változik -márpedig nem fog- akkor 2018-ban sem szavazok vonáékra és sokan lesznek hasonlóképp, mint én. Így elég kevés az esélyük nyerni. Pláne, hogy a nyugdíjasok többségét és érdemben a budapesti agglomerációt sem tudják megszólítani.
2015. aug. 28. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!