Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan aki pozitívan látja...

Van olyan aki pozitívan látja a menekültkérdés megoldását?

Figyelt kérdés
Itt is olvasgattam, meg facebookon is, de rosszabbnál rosszabb jövőképeket írnak le. Háborút, EU felbomlását, hogy elfoglalják a migránsok Európát, mi leszünk a kisebbségben a hazánkban, megölnek minket stb. Tényleg nem képzelhető el olyan megoldás ami jó lesz nekünk, vagy esetleg egész Európának? Mit gondoltok, mi lesz pl. 10-20-30 év múlva?
2015. szept. 2. 11:10
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp nagy változások következnek a világban és Európában. Az európai kultúrára nézve biztos, hogy negatív hatása lesz. A mértéke azonban még nem megjósolható. Erre az fogja megadni a választ, hogy Európában milyen politikai erők lesznek a jövőben hatalmon és a jelenlegi vezetés mekkora károkat okoz.
2015. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:

Ne mondja senki, hogy nem nekem van igazam.

Mondjuk ha alkalmazkodnának az jó lenne.


Én mondjuk ha kiköltöznék japánba nem az lenen az első dolgom, hogy a Bibliából idézgetnék a főutcán és mondanám, hogy aki nem tér meg az a Pokolra jut.


Egyszerűen alkalmazkodnék.

Ha vallásos is lennék magamban csinálnám.

Nem züllesztenék, elfogadnám a törvényeket, a kultúrát, úgy viselkednék mint a japánok. Végül pedig tisztelném a hely múltját és vigyáznék rá nem pedig le akarnám rohanni.

2015. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
én is így látom, szerintem igazad van. Szerintem Németországnak, Franciaországnak, stb. nem igazán lesz már jobb, viszont ide alapból nem nagyon akarnak jönni a menekültek. Csak ugye nincs szabad kezünk. De kíváncsi vagyok, hogy rendeződik-e a helyzet, vagy mi lesz ennek a vége.
2015. szept. 2. 11:42
 4/50 anonim ***** válasza:
66%

Sajna ez lesz: [link]


Pedig ez kellene: Nem linkelek,mert kitiltana a cenzori bizottság.

2015. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:

Akkor tegyenek az emberek ellene.

A dzsihadfigyelő is egy nagy szar, csak uszít de megoldást nem talál ki. Hogy esetleg csináljanak minden városban egy szervezetet a bevándorlók/menekültek ellen. Nem! Ők csak lázítani tudnak. Az emberek meg csak néznek, nem csinálnak semmit.

2015. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem húzzatok megnézni a "V, mint Vérbosszú" című filmet és akkor alakítsunk valamit mint a filmben. Komolyan kur*vára nem igaz, hogy mindent a politikusokra bíztok. Az ország lakosságának az 1%-a a politikus, úgyhogy az emberek simán alkothatnának valami szervezetet ami kiűzi a bevándorlókat/menekülteket minden városból, országból. Nem igaz hogy ez nem jut eszébe senkinek.


Csak néznek, nem tesznek semmit, a dzsihadfigyelő meg ezek meg csak lázítanak, de nem tesznek semmit. nem érnek el semmit.

2015. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

jaaaj ilyen oldalakat én sem nézek...

Amúgy a magyarok is szidják a magyarokat, hogy mert milyen ez a magyar nép, hogy csak pofázni tudnak, de semmi összefogás...miközben aki mondja, az sem tesz semmit. De nem is igazán tudunk, sőt még azzal sem értek egyet, hogy Orbánt annyira szidják, pedig a jelenlegi helyzetben, Magyarország azért elég szilárdan kiáll az álláspontja mellett.

2015. szept. 2. 11:51
 8/50 anonim ***** válasza:
40%

Elköltözök Japánba és kész.

Oda nem engednek be ilyen kétes embereket mint a menekültek. Mert azt a helyet nem fertőzte meg a Jézus szellemiség ami a liberalizmus. Meg ott nem az van, hogy jajj csoportosan erőszakolnak a bevándorlók van ilyen, kapnak börtönt és jól van. Aztán a bevándorlók özönlenek. Ott nincs ingyen segély, vízosztás, kaja, pénz.

2015. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
40%

"Amúgy a magyarok is szidják a magyarokat, hogy mert milyen ez a magyar nép, hogy csak pofázni tudnak, de semmi összefogás...miközben aki mondja, az sem tesz semmit. De nem is igazán tudunk, sőt még azzal sem értek egyet, hogy Orbánt annyira szidják, pedig a jelenlegi helyzetben, Magyarország azért elég szilárdan kiáll az álláspontja mellett."



Jó akkor én most csinálok egy szervezetet.

Ki jön? Jahh senki, eltűnt minden hőzöngő.

Ezért nincs semmi ilyen.

ha alakítana valakit senki se csatlakozna.

Németországban menekültszállókat gyújtanak fel, itt mit csinálnak? Nézik a TV-t.

2015. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

11:48 pont erről beszélek. Miért nem szervezel Te valamit? Miért arra vársz, hogy más szervezzen?

Amúgy sajnos ez nem így megy, még ha nem EU tagok lennénk...de az EU nem nézné végig ahogy a magyarok kiűzik a menekülteket.

2015. szept. 2. 11:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!