Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban Európa legyengítéséről...

Valóban Európa legyengítéséről lenne szó, mielőtt Amerika támadhatna?

Figyelt kérdés

Természetesen nem hiteles forrásból hallottam, csak van egy kör akiknek ez a véleményük. Én már egyáltalán nem tudom mit higgyek. Amerikának miért lehetne érdeke, hogy megtámadjon bennünket? Vagy hülyeség az egész?

Másrészt emiatt kitörhetne polgárháború? Ukrajnához hasonló helyzet esetleg?


2015. szept. 3. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hülyeség. Mi érdeke lenne Amerikának Európa?
2015. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Most csökken majd a hadseregük létszáma...

[link]

2015. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezen gondolkoztam én is, mármint ezért nem értem az elmélet támogatóit. Amúgy logikus lenne, csak nem vagyok annyira benne ebben a témában, a kapcsolatokban, érdekekben...
2015. szept. 3. 09:38
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Olyan támadás nem lesz, amire te gondolsz, de a menekültekkel próbálják bedönteni az unió gazdaságát, meg az egész uniót.
2015. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg káosz keltés, és a világ csendőre majd érde nélkül mosolyogva segít rendet tenni. Ne legyen igaz.
2015. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*érdek
2015. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Az Egybesült Állatok katonailag nem fogja megtámadni Európát. Nem érdeke, nem is képes rá. Az egybesült jenkik katonai ereje pusztán egy üres nimbusz, egyenrangú technikai szinten lévő ellenséggel szemben az elmúlt 200 évben minden háborúban úgy futottak, mint a nyulak, sőt gyakran messze-messze alacsonyabb szinten lévő elelnség is elp..csázta őket (pl. Vitenamban). Ne feledjük,Nagy-britannia és Franciaország is atomhatlom, Németország, ha akarna, egy hónapon belül az a saját ipari hátterével. Teljesen téves és értelmetlen bármiféle háborút vizionálni, feltételezni az amerikai gyerekgyilkosok és Európa között.

Az Egybesült Állatok Európával szemben nem katonai, hanem geopolitikai és gazdasági téren visel hadat.

Az amerikai gazdaság műszakilag elavult és gyenge lábakon áll, energiapazarló. 1945 után ők voltak a janik, mert a konkurens ipari hatalmakat vagy a földbe bombázták (Németország, Japán), vagy a háborúban gazaságilag az utolsó szögig kimeríettték (Oroszország, Nagy-Britannia, Franciaország). Szépen elpihentek a babérjaikon, és 1970-ig olyan technológiai hátrányba kerültek, amit az óta se tudnak behozni. Ezért ölte meg őket a japán, majd a kínai importdömping. Ők egyenlő pályán az európai gazdaságokkal nem tudnak versenyezni, ezért övön aluli módszerekkel igyekeznek az európai versenyképességet aláásni. Mint pl.

a) Oroszország és az Unió között mesterséges konfliktus generálsásával, ezen felek összeugrasztásával

b) a liberális politka agyonszponzoroálásával, amely Európa vesztére tör

c) Európa elszínesítésével és belső társdalmi elelntétek létrehzásával

d) az unión belüli viták során azAmerikától katonailag függő tagállamok (Lengyelország, Románia) vagy politikalag elkötelezett (pl. Nagy-Britannia) a közös uniós törekvésekkel való szembefordításával

e) a közel-keleten és Ukrajánban folyamatos feszültség szításával

f) az európára átrányos szabadkereskedelmi egyzemény átnyomásával.

Nagyon téves az az álláspont, hogy a POLITIKÁBAN AZ ÉRZELMEKNEK BÁRMIFÉLE SZEREPÜK LENNE.EZEK CSAK ÜRÜGYEK. A POLITIKA A PÉNZRŐL ÉS A NYERS ÉRDEKEKRL SZÓL.

És ahogy az öreg Winston C. mondtaa nagy nemzetek gengszterek, a kicsik meg k..rvák.

2015. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne érdeke Amerikának Európa legyengítése, vagy hasonlók? De komolyan? Az európai országok az USA legfontosabb katonai szövetségesei és kereskedelmi partnerei. Mellesleg így is rengeteg amerikai katonai támaszpont van a kontinensen, semmi okát nem látom, hogy ilyesmivel próbálják erősíteni az itteni pozícióikat. Ez megint csak egy hülye usafóbiás paranoia. Nem kell félreérteni, az USA rengeteg sz*rságot művel jelenleg is "a színfalak mögött", de nem ilyet.
2015. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Konteós usagyűlölőnek aztán mondhatod, nekik csak a hörgés meg a fröcsögés a lényeg.
2015. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Természetesen nem hiteles forrásból hallottam" Örülök. Még nem ment el az összes eszed.
2015. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!