Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Váogassanak ki 300 menekültet...

Váogassanak ki 300 menekültet a keletiből, akik mehetnek Németországba?

Figyelt kérdés

De senkinek egy szót se? Ennyi talán belefér? Ez már megint mi?

Utólag kiderült miért ment el hétfőn az a három vonat. Hát ezért...



2015. szept. 3. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Neeeem :) Mivel ezek a keletis lazadozok nem voltak hajlandok egyuttmukodni, most jol atbasztak oket. Maguktol nem akartak befogado taborba menni, ezert cselhez folyamodtak (nekem tetszik). Elinditottak egy vonatot, egy csomoan felszalltak ... de a vonat csak Bicskeig ment ... ott van a befogado tabor. Legalabb egy csomoan eltuntek a fovarosbol :) Ez egy jo huzas volt!
2015. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez igaz, most viszont máshol hőzöngenek. Egyenlőre még csak Bicskén.


Én a hétfőn elment hátom vonatra gondoltam a kérdésemben, amik gond nélkül eljutottak Németországba, annak ellenére, hogy nem voltak, vagy nem mindenkinek voltak érvényes papírjai. Csak hirtelen felindulásból pontatlanul írtam ki a kérdést. Bocsi.

2015. szept. 3. 14:20
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
azt nem értem hogy miért nem lehetett őket a keletiben regisztrálni aztán had menjenek akár külön vonattal...
2015. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Gondolom a műveltebb, rendes papírokkal rendelkező emberek lehettek. :)


Amúgy meg szégyen, szerintem már bőven pofátlanok. Képesek az kidobni a szénsavas ásványvizeket mondván ők ilyet nem isznak, ráfeküdnek a sínekre családostul, hergelik egymást, hogy utálnak már itt lenni(nem mintha mi nem szeretnénk ,hogy elhúzzanak innen). Eddig sajnáltam a Keleti környékén élőket, Bicskén most nem is tudom mi lehet...

2015. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert a BÁH egy szerencsétlen túlbürokratizált csődtömeg, aminél az alulról szerveződött, magánadományokból fenntartott civil szervezetek is jóval többet tudtak tenni,
2015. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"azt nem értem hogy miért nem lehetett őket a keletiben regisztrálni aztán had menjenek akár külön vonattal..."


A regisztracio meg nem engedely ... a regisztracio csak olyan, mint amikor sorszamot tepsz egy hivatalban ... es majd egyszer sorra kerulsz. A regisztracioval csak elkezdodik az eljaras es nem jogosit a tovabb haladasra. Nem mindenki kap menekult statuszt, csak akit megillet. Aki nem regisztral, annak az ugye el sem indul ... de aki regisztral, annak is meg kell varnia az engedelyt is.

2015. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hetfoi vonat azert ment el, mert nem volt egyertelmu nemetorszag reagalasa. A vonat el is ment es erdemes lett volna nezni a hireket, hogy a muncheni rendorparancsnok milyet rinyalt, hogy tarthatatlan a helyzet es megoldasokat surgettek. Ez volt hetfo este. Aztan Merkel sipitozott egyet, erre nem engedtunk tobb vonatot, a hetfoi cirkuszt megoldottak es csak utana mentek ki a szimpatizans tuntetok, hogy frissitovel varjak a menekulteket. Hetfo este meg ott visitoztak, hogy nem tudjak megoldani ... masnap mar ejjenezhettek, mert akkor mar nem ment senki :) Nem latjatok a hireket?


Hetfon az osztrakok meg megallitottak a vonatot es lezartak az utakat, mert a nemet testver ezt kerte ... most mar azt mondja az osztrak is, ha megy a vonat tovabb engedik :) Vicc ami tortenik.

2015. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Nos, hivatalosan ennek ugy kellene tortennie:


Jon a menekult, de nem a zoldhataron, hanem a deli hivatalos hataratkelo allomasnak. Ott regisztral es a menekultugy eljarasa automatikusan elkezdodik. Ott megmondjak neki, hogy melyik gyujtoallomasra menjen es elengedik. Ha bemegy a taborba, nem a varosok tereire, akkor ott van orvos, kaja, furdes meg minden. Megvarja a menekultugy eljarast ami tobb honap, utana ha kapott statuszt akkor tovabb mehet, ha nem kapott statuszt akkor vissza fordulhat. Ez a hivatalos eljaras. Igy kellene tortennie.

2015. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem, hogy nem volt egyértelmű No. álláspontja hétfőn, hanem egész konkrétan azt mondta a Lázáz a sajtótájékoztatón, hogy a németek kérték őket, hogy válogassanak ki hétfőn 2-300 menekültete a keletiből, és azok mehetnek! De nem mondták mi alapján kellene válogatni, arra viszont kérték a magyarokat, hogy erről ne szóljanak a sajtónak! Konkrétan ezt elmondta nyilvánosan a Lázár, többször is!
2015. szept. 3. 14:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt a 300 fős dolgot Lázár Jani mondta. Egyáltalán nem biztos, hogy igaz.
2015. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!