Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegnap nemz. Sajtótáj. Mondják...

Tegnap nemz. Sajtótáj. Mondják, hogy a menekültek kis része szír. Tehát akik biztonságos országból jönnek kitoloncolják. Valaki tud erről számadatot? Hogy hány kitoloncolás volt már?

Figyelt kérdés
Mennyi idő jelenleg egy idegenrendészeti eljárás lefolytatása? Mikor kezdik kivinni őket?

2015. szept. 4. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó kérdés de szerintem az sem világos, hová és hogyan. Repülővel haza? Esetleg csak visszaküldeni a szerbekhez? Ezt megtehetjük, vagy csak a szerbek beleegyezésével? Mi van ha szírt küldenénk haza (Magyarország szerintem még azt sem fogadja be akinek a házát lebombázták) - ezeket hová visszük, a háborús zónába?

Én nem hiszem, hogy kis része lenne szír, manapság elég valószínű, hogy onnan jön a legtöbb.

De az is probléma, egy x ezres tömeget hogy küldesz haza és mi van ha nem akarnak menni (még jó hogy, én sem akarnék)...

2015. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!