Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik támogatják meg sajnálgatj...

Akik támogatják meg sajnálgatják a menekültekeet erről a videóról mi a véleményük?


2015. szept. 4. 15:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%

A rasszizmus hozza ki belőlük. Nem értjük meg hogy más kultúra, amit tisztelnünk kötelesség. Teljesen megérthető a viselkedésük, hiszen csak frusztráltak!


(Irónia)

2015. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Már volt erről a videóról kérdés délelőtt meg reggel is. Azt hiszem volt amit töröltek is.


A lényeg: Éhség sztrájkolnak, nem fogadnak el semmit. Nem hajlandóak együttműködni a rendőrséggel. Németországba akarnak menni. (Minimális vizet a gyerekek miatt elfogadtak.) A HírTV-n most éppen Bicskéről van bejelentkezés ha oda kapcsolsz megtudod ezt amit leírtam.

2015. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk ha engem is átvertek volna a rendőrök, akkor én sem nagyon innék abból, amit ők adnak nekem utána.
2015. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

# 3

Mert ha annyira befogadná őket osztrákok meg a németek akkor biztos itt szórakoznának vele...

2015. szept. 4. 15:17
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

#1


ez egy követelőző és terrorizáló kultúra.


ezt mi nem érthetjük.

2015. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

3-as neked, is kb. annyi eszed van, mint nekik... a rendőrök rohadtul nem vertek át senkit, ostoba.

Amúgy gusztustalan népség, menjenek is, aztán dicső Németo. és Ausztria fogadja be őket.

2015. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Tehát ha azt mondatjuk nekik tolmácsokkal, hogy "szálljatok fel a vonatra, lehet menni ahova akartok", aztán Bicskénél le akarjuk őket szállítani, az miért is nem átverés?
2015. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem azt felejtik el sokan, köztük az állam és a rendőrség is, hogy ezek a migránsok nem elmebetegek/kisgyerekek/kiskutyák, akiknek mosolyogva lehet mondani, hogy "gyere, most felszállunk szépen a sihuhúra, elmegyünk ahova csak szeretnéd" és közben meg elviszik őket oda ahova egyáltalán nem akarnak menni, aztán meg azt várják, hogy boldogan egyék igyák amit kapnak. Teljesen érthető szerintem, hogy így reagálnak az ilyen bánásmódra. Tessék felnőtt emberként kezelni őket, tolmácsokkal elmondani, hogy mi a helyzet, hogy el kell menniük a táborba és kész, mert ez a szabály. Ha meg nem akarnak önként menni, akkor hozni kell a buszokat, vonatot és "segíteni" nekik felszállni. A lényeg, hogy legyenek tájékoztatva rendesen.
2015. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

Sajnálom őket én is, de őszintén nem értem az egészet. Idejöttek, mi a rákért nem tudják betartani a jogszabályokat, hogy regisztrálni kell?


Magyar állampolgárként elmegyek mittomén norvégiába, attól még be kell tartanom a norvég törvéyeket. Na nekik is be kellene tartani az ittenieket.


A másik dolog, meg hogy mi lesz a jövőben? Ez fokozódni fog? Vagy csökken a számuk?

2015. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

""Tehát ha azt mondatjuk nekik tolmácsokkal, hogy "szálljatok fel a vonatra, lehet menni ahova akartok", aztán Bicskénél le akarjuk őket szállítani, az miért is nem átverés?""



Mivel kevés volt aki regisztrált (szinte senki) így nem engedhették tovább őket JOGOS!!!

2015. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!