Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka az ultrák tegnapi...

Mi az oka az ultrák tegnapi viselkedésének?

Figyelt kérdés

Nekem az a gyanúm, hogy a tegnapi deák téri eseményeket valójában a liberálisok szervezték, hogy eltereljék a figyelmet a menekültekről, illetve megszerettessék őket a magyar fiatalokkal. Ezért is választhatták pont a deák teret.


Így a magyar fiatalok azt látják, hogy nem a bevándorlók törnek -zúznak, hanem a szélsőjobb.


2015. szept. 4. 17:00
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdekes, hogy előbb idézték, hogy miért mennyit kaphatsz, esetleg mi is megérdemlünk hasonló választ, amúgy hogy jön ide az izraeli himnusz az még mindig nem értem.
2015. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 tetro ***** válasza:
100%

18.02

tündérke. belinkeltem a jogszabályt. egy pofon. 8év is lehet. de kettő minimum. de bizonyára nem fogja egy bíró sem enyhítő körülménynek tekinteni, hogy hordaként támadtok háborús menekültekre.

2015. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

[link]

"Az M1 tudósítója szerint az egyik ultra kezében felrobbant egy füstgránát, és levitte a kezét."


Hehe, működik a szelekció.

2015. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
0%
Ahelyett hogy tárgyakat vertek volna szét ezeket a férgeket ,akiket valamiért embereknek kell neveznünk, kellett volna megagyalni úgy istenigazából. Akkor legalább haszna is lett volna a vandalizmusnak.
2015. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az oka az ultrák tegnapi viselkedésének?"


Ugyanaz, mint máskor is mindig.


"Nekem az a gyanúm, hogy a tegnapi deák téri eseményeket valójában a liberálisok szervezték (...)'


Dobd ki a kukába a "gyanúdat", inkább használd az eszedet. (Remélhetőleg van elég, hogy átgondold/felfogd...)


"Így a magyar fiatalok azt látják, hogy nem a bevándorlók törnek -zúznak, hanem a szélsőjobb."


Eddig is ezt látták, évek óta, amikor menekültek még a kanyarban sem voltak.

2015. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy az ultrák tegnapi meg mai viselkedése nagyon nem jött jól a szélsőjobbnak. Ennél jobb lovat senki sem addhatott volna az amúgy nehéz helyzetben lévő libsi újságírók és híveik alá. Ezért gondoltam, hogy valójában baloldal szervezte a balhét, mint ahogy gyurcsány idején.
2015. szept. 5. 01:57
 27/44 anonim ***** válasza:
Több mint 5 ezren voltunk a kivetítőnél, ultrák és huligánok (Huligán=tör, zúz, odateszi magát az utcán is ha kell. Ultra=hangos szurkoló, a stadion tőlük zeng, füst, petárda, jó hangulat stb. Van különbség) Ebből az 5 ezerből kb. egy 50-100 fős társaság parádézott, ahelyett hogy a kedves rendőrbácsik őket vették volna ki a tömegből és velük háborúztak volna, ahelyett belenyomták a könnygázt a békésen szurkoló tömegbe, ami kiváltotta az indulatot, ekkor indult meg mindenki. Amúgy örüljetek hogy ennyivel megúszta a város mert sokáig nem úgy nézett ki hogy ilyen "békés" lesz
2015. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 tetro ***** válasza:

16.16

húú, várjál, szoktam erre valami nagyon jót hallani, amikor más csoportokról van szó.

az ultrák miért nem vetik ki maguk közül az ilyen elemeket, ha ők maguk nem ilyenek?

2015. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Énis valami ilyesmire gondoltam. Annak az 50- 100 főnek a többsége szerintem fizetett provokátor volt.
2015. szept. 5. 23:57
 30/44 tetro ***** válasza:

23.57

na jó, de a fontos kérdés az hogy ki fizette őket! kinek állt ez érdekében. az izraeli kormánynak? vagy piréziának?

2015. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!