Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka az ultrák tegnapi...

Mi az oka az ultrák tegnapi viselkedésének?

Figyelt kérdés

Nekem az a gyanúm, hogy a tegnapi deák téri eseményeket valójában a liberálisok szervezték, hogy eltereljék a figyelmet a menekültekről, illetve megszerettessék őket a magyar fiatalokkal. Ezért is választhatták pont a deák teret.


Így a magyar fiatalok azt látják, hogy nem a bevándorlók törnek -zúznak, hanem a szélsőjobb.


2015. szept. 4. 17:00
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

#31


Én Ferencváros szurkoló vagyok, tavaly a Vecsés elleni kupameccsre ugye be tudtunk menni, balhé ki volt zárva, mert ugye azzal csak azt bizonyítottuk volna, hogy szükség van a szkennerre. Aztán valaki, akit egyébként senki nem ismert, a tömegből bedobott egy fáklyát a pályára. Sikerült elkapni, át lett adva a rendőröknek. Senki nem ismerte, egyértelműen azért jött el hogy azt a fáklyát bedobja, ezzel lejáratva a Tábort. Nem tartom valószínűnek, hogy ezt csak úgy magától szórakozásból találta volna ki. Azt, hogy kinek állt ez érdekében, ezt rád bízom hogy eldöntsd :) Én nem akarok vádolni senkit, a Fradi vezetőségéből meg aztán pláne nem :)))))) Na most tegnap a meccs volt ugye a "próba", hogy az mlsz beenged embereket kártya nélkül is. De azt tudták, hogy ha bemennek az ultrák, fognak tudni viselkedni, ezzel az mlsz magukat gyakorlatilag kinevettetik, mert kiderült volna, hogy semmi szükség a kártyára, anélkül is kultúrált szurklás lett volna.. ki kellett tehát valamit találni, hogy balhét tudjanak kreálni. és akkor jön sorba: kártya nélkül csak személyesen vehetsz jegyet 2 helyszínen az egész országban, max 1500 kártya nélküli mehet be a 22 ezres stadionba, ezzel gyakorlatilag kiszorultak az ultrák, szokás szerint nagy rendezvényt csinálnak kivetítővel, a jelenlévő 5-10 ezer emberből 50-100 ember fesztiválozni kezd, erre a rendőrség könnygázt lő a tömegbe, ami erre feldühödik és megindul. kész a balhé, és a bizonyíték, hogy kell a kártya...

2015. szept. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb akkor ha valaki elkezd balhézni, verekedni, ti magatok (a "békés" szurkolók) állítsátok le őket, ha meg nagyon nem akarnak, akkor ti hívjátok oda a rendőröket, hogy tudjanak intézkedni, és szurkolhassatok tovább "békésen". Ha ezt nem teszitek meg, akkor nem kell csodálkozni, ha a rendőrség egy kalap alá vesz titeket. Nincs olyan szemük, mint a terminátornak, hogy pirosan kiírja, ki a veszélyes és ki nem..

"Amúgy örüljetek hogy ennyivel megúszta a város mert sokáig nem úgy nézett ki hogy ilyen " Persze tisztában vagyok vele, hogy eszetek ágában sincs tenni bármit is ez ellen, csak mosdatjátok magatokat.

Nekem továbbra is az lesz a dolog összegzése, hogy 18 rendőr megsérült, több milliós anyagi kár keletkezett (nem beszélve a rendőri készenlét költségeiről), azért, mert kéttucat ember egy felfújt bőrlabdát rugdos, és ettől ti idegesek lesztek.

2015. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
0%

nem "békés".. békés.. mert mindenki az volt egészen addig, amíg a drágarendőbácsiktól nem kaptunk indokolatlanul egy szép könnygáz támadást. ha te állnál a kivetítő előtt és szurkolnál, és a pofádba lőnék a könnygázt, akkor te nem lennél ideges?? meg amúgy nagyon sok gyerek is kint volt, őket is egy kalap alá vették a keménymaggal? amúgy sajnálom hogy ez történt, de ez nem egy olyan brigád amit ha ok nélkül cseszegetnek akkor csöndben tűri tovább meg nyeli a könnygázt. és még ott sem volt mindenki, ha az az egész brigád még ehhez hozzácsapódik akik tavaly ősszel a parlament előtt tüntettek a kártya ellen, akkor most pest helyén csak egy nagy gödör lenne... ezért is mondtam, hogy ettől sokkal rosszabb is lehetett volna, olcsón megúszták a kékek is meg a város is. ha meg nem akar senki ilyet legközelebb, akkor nem kell feleslegesen hergelni az oroszlánt, mert fel fog állni és harapni fog.


ja, és még valami, ezt csak így bónuszba. aki szid minket meg lecsürhéz, meg liberális, azok majd ne minket kérjenek hogy tegyünk rendet amikor majd a gyönyörűszép afgán gyöngyszemek háborogni kezdenek a rendőrség meg majd nem csinál semmit :)) mert nem fog csinálni, láttuk pénteken hogy mire képesek: visszavnulni meg elfutni. ha majd ránkzúdul a szar, ne hozzánk gyertek megoldásért...

2015. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 tetro ***** válasza:

12.25

"ja, és még valami, ezt csak így bónuszba. aki szid minket meg lecsürhéz, meg liberális, azok majd ne minket kérjenek hogy tegyünk rendet amikor majd a gyönyörűszép afgán gyöngyszemek háborogni kezdenek a rendőrség meg majd nem csinál semmit :)) mert nem fog csinálni, láttuk pénteken hogy mire képesek: visszavnulni meg elfutni. ha majd ránkzúdul a szar, ne hozzánk gyertek megoldásért..."


Tudod a normális emberek tudják, hogy egy civilizált államban az államé az erőszak monopólium. És soha nem kérnének egy buta alpári csőcselék hordát, hogy ők "rakjanak rendet".

2015. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Fent leírtam. Ha nem akartok könnygázt, akkor a balhézó egyedeket állítsátok le, ne pedig tapsoljatok nekik a háttérből. Ha nem teszitek, ezzel azt fejezitek ki a rendőrség felé, hogy ti tulajdonképpen egyetértetek velük, csak még nem vagytok elég részegek. Nem kell csodálkozni, ha jön a könnygáz.

Egyébként ez a mi "békések" vagyunk, felváltva az erőszakkal való fenyegetéssel nagyon édes..

2015. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
0%
addig vagyunk békések ameddig nem lőnek tele könnygázzal :) már elmondtam. egyébként ne félj, ha majd eljön az ideje hogy az államnak meg a rendőrségnek csinálnia kéne valamit, és nem fognak, akkor fogtok ti még ezeknek a csúnya ultráknak sírni :))) a jelenlétünk biztonságérzetet ad majd nektek.. Igen, TE is fogsz sírni :) hidd csak el :))
2015. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 tetro ***** válasza:

17.22

Hidd csak el hogy az elmebeteg csöcselék nekem sohasem tudna biztonság érzetet adni

2015. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságérzet, hahaha... Komolyan, jobban félek tőletek mint bármilyen bevándorlótól.

Őjröngtök, üvöltöztök. Egyből üttök, csak azután kérdeztek. Milyen emberies dolog a saját honfitársaidra petárdát, füstbombát dobni. Köszönöm, nem kérek belőletek.

2015. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
ha nem kérsz belőlünk akkor miért írsz nekem? :)
2015. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 tetro ***** válasza:

20.31

mert te a csőcselék ultra vagy? eddig azt írtad, hogy te a kedves higgadt fajtából származol.

2015. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!