Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok hány százaléka van...

A magyarok hány százaléka van a kormány migráns politikája ellen?

Figyelt kérdés

azaz hányan mondják azt hogy minden migránst be kell fogadni


Igaz ma hallottam egy balost aki azért szrszmét Orbánozott mert még nincsenek lezárva a határok. Igaz egy hónapja meg azért mert épült a kerítés.


2015. szept. 6. 22:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#10


lehetne Vona is miattam hatalmon.


Csak őt felkatonáznák és megennék reggelire a nagyhatalmak annyira gyengus vezető lenne.

2015. szept. 6. 23:03
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon nem tudom...

Bár, ha a facebookot nézem, akkor azt mondanám, ott nagyon megosztó, kb. fele(50% így) vagy annál egy kicsit kevesebben. Mondjunk hozzátenném, hogy a többség borzasztóan buta. Egyszerűen az alap, jogi szabályokkal, eljárással sincsenek tisztábban, sem a migráció következményeivel ami nem csak az Ő, hanem a gyerekeik, unokáik életét is megváltoztathatja.

2015. szept. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
Az emberek nagy része a migránsok ellen van, de nem a kormány mellett.
2015. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki van a kormány migráns politikája mellett vagy ellen, mindenesetre érdemes belegondolni, hogy az érkezők nem AKARNAK Magyarországon maradni. Lehet, hogy ez változni fog a következő hullámoknál, de most ez a helyzet. Ha elfogadnánk a ránk osztandó kvótát amellett, hogy már átvettük Görögországtól a regisztráció feladatát, vajon milyen áron, hogyan tarthatnánk itt a hozzánk visszatoloncolt embereket? Zárt táborokban, gépkarabéllyal, nehogy visszaszökjenek, vagy mégis milyen módon? Mekkora üvöltözés lenne ebből a hazai és nemzetközi sajtóban?
2015. szept. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A magyarok a menekülthelyzetben igen elutasítóak, kétharmaduk veszélyt lát a bevándorlókban, így nem engedné ide őket. Ötödük véli úgy, hogy az országnak kötelessége lenne befogadni a menekülteket. A baloldali szavazók egyharmada befogadópárti, a legerősebb ellenszenvet a kormánypárti szavazók között látni, a Jobbiknál is nagyobb arányban utasítják el a befogadás gondolatát – derül ki a Republikon felméréséből.


[link]

2015. szept. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azok az emberek akik nem biznak a kormany munkajaban azok vagy butak, vagy az ellenzek emberei. Normalis ember a valasztason dont az orszag tovabbi sorsarol es az eredmenytol fuggetlenul kutya kotelessege lenne a kormanyra kerulo part munkajat segiteni es nem neheziteni. Ha nem ert egyet az eppen aktualis kormany munkajaval, azt a kovetkezo valasztaskor tudja megvaltoztatni, nem pedig idokozben a hoborgessel. Ertelmes ember igy cselekszik, a hulyekrol pedig semmi ertelme beszelni.
2015. szept. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
reális a 10% de a hangjuk annál nagyobb
2015. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sztem is olyan 10-15%. Én mondjuk közéjük tartozom.
2015. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

akik menekülttábor közelében laknak(pl Debrecen Sámsoni út) azok már jó ideje visszaküldenék az összeset ahonnan jöttek,nemhogy még fogadjuk be

de akik mondjuk egy kisebb faluban élnek vagy messzebb a táboroktól stb azok lehet sajnálják őket és amellett vannak,hogy fogadjuk be őket.szerintem kis százalék van a menekültek mellett.

én úgy látom,hogy jobb nekünk nélkülük. teljesen más a kultúrájuk,képtelenek alkalmazkodni ahhoz,hogy ők egy másik országban vannak és örüljenek hogy kapnak ellátást ,nemhogy még lázadozzanak és rombolják a városunkat..én Debrecenben élek és sajnos olyat is tudok,hogy fiúkat is erőszakoltak meg a sámosonin a menekültek..de lányokat is..meg volt akit kiraboltak..ja és a busz ami a tábor felé megy kb lehetetlen rajta tartózkodni amikor a menekültek is rajta vannak. én egy este mentem a buszon(19-es ha valaki ismeri,szóval helyi járat). én tisztességesen fizetettem az útért,ők nyilván ingyen utaztak...egész úton beszólogattak és úgy néztek mint akik sose láttak még nőt..szóltam a barátomnak és kijött elém a buszmegbe,mert ahogy sejtettem ahogy leszálltam néhány menekült szállt velem együtt,pedig még nem voltunk a tábornál... és én úgy gondolom,hogy ez tarthatatlan,hogy a saját hazámban , a lakásom környékén félnem kell,hogy elkapnak,vagy kirabolnak ők..

ez a sztori még régebben volt,bőven azelőtt hogy mindenki erről beszélt volna.

na és akkor olyanokat hallunk,hogy bővítik ezt a tábort..nagyon jó, így sincsen már értéke a környéken a házaknak miattuk..nem is csodálom,amikor pár hónapja a kocsikat dobálták meg kövekkel,meg szimplán elállták az utat,megbénítva a forgalmat..

csak tudnám honnan veszik a bátorságot hogy egy idegen országban így viselkedjenek..ha ilyen kemények és férfiasak akkor menjenek haza ott lázadozzanak

egyébként saját menekült osztályt is nyitottak az egyik általános iskolában...ennyire toleránsak vagyunk..hát mondanom sem kell,hogy a gyerekek lexarják,aki bejön az is megkeseríti a tanár munkáját.nemhogy örülnének,hogy kapnak lehetőséget,hogy tanuljanak legalább amíg itt vannak..

2015. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A kormány migráns politikája szerintem tökéletes, a nyugati országokhoz képest pedig kiemelkedő
2015. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!