Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi kell még ahhoz, hogy Orbán...

Mi kell még ahhoz, hogy Orbán megbukjon?

Figyelt kérdés
Kitiltási botrány, óriási szegénység és nyomor, internetadó bevezetésének ötlete, stadionokra elköltött óriási összegek, felcsúti kisvasút építése, munkáltatók és munkavállalók agyon adóztatása és megalázása,fiatalok és a középosztály külföldre távozása,menekülthelyzet. Semmi sem buktatja meg ezt a törpét ?

2015. szept. 7. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Megbuktathatod. Menj tablaval a parlament ele es uvolts teli torokbol.
2015. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gugu Gabor ***** válasza:
94%
Értelmes alternativa kéne leginkább
2015. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Konkrétan a szánkba is hugyozhat, a fejünkre szarhat, mi azt is tűrni fogjuk szerintem. Tehát kb. bebetonozta magát :)
2015. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

mivel elég gyenge vagy érvekből, te is csak a sablonos szart fújod, így tisztán látszik hogy szimplán csak feszkó keltés miatt vagy itt.

várom a javaslataidat?

te hogyan kormányoznád ezt az országot?

2015. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Azt hiszed máshol nincsenek botrányok dehogy nem csak nem követjük figyelemmel. Nagyrészt a baloldali média sugalja azt hogy korrupció és más dolgok csak nálunk vannak. Ott van pl Silvió Berlusconi volt olasz kormányfő elítélték , foci csapata is van és hír ez nálunk? A cseh kormányfő bele bukott a korrupciós botrányba nem olyan régen hallottál róla? Ugye nem.
2015. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fel soroltam két példát máshol mi volt. Arról én tehetek hogy nem bukott bele egy ügyébe se. A hőzöngők még szavazni is lusták el menni. Így nehéz meg buktatni.
2015. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!