Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinél kell jelentkezni a...

Kinél kell jelentkezni a honvédségnél, vagy a rendőrségnél?

Figyelt kérdés
A határhoz,vagy bárhova szeretnék elmenni segíteni.Fegyver vizsgám nincs,biztonsági őr vagyok.
2015. szept. 7. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2015. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mennyi a lóvé?
2015. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi,de nem szeretnék katona lenni,csak önkéntesen szeretnék lemenni a határhoz jelen pillanaban
2015. szept. 7. 22:09
 4/16 anonim ***** válasza:
Fogod magad, aztán lemész.
2015. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bíztasd csak, lemegy majd, aztán elviszik a fakabátok önbíráskodásért :D
2015. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye,nem megyek le kérdezés nélkül :D Ja,és nő vagyok,már csak ezért sem,mert túl feltűnő lennék közöttük.
2015. szept. 7. 22:15
 7/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, az nem olyan, amilyennek te elképzeled.. Nincsen menekültekre lövöldözés meg az országhatár és a MAgyar faj védelme. Van helyette a menekültek adminisztrálása és elkísérése a legközelebbi gyűjtőpontig, víz, kaja, fektető anyag kiosztása. Bármilyen konfliktus helyzet adódik, a kényszerítő intézkedéseket csak végső esetben lehet használni. Neked akkor sem, mert nincs hozzá semmilyen jogod.
2015. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Elhajtanak, mint bármelyik civilt. Ha odamész és emberkedsz, előállítanak, akkor is ha cuncis vagy.
2015. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lövöldözni nem is akartam,csak rendet tenni,és ebbe tudom hogy sok minden beletartozik :) Magán jellegű akciókat nem folytatnék.Időm van,segíteni szeretnék,hogy minél gyorsabban kiürüljön az ország ha arról van szó(velük kapcsolatban).
2015. szept. 7. 22:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy jó szándék vezérel valamilyen szinten, de gyorsított eljárásban fogsz elítéltetni. Ma ez akkora puskaporos hordó, hogy az ilyen embereket azonnal levadásszák. Hacsak nem szerzel magad mellé úgy egymillió embert, esélyed sincs. Írd meg a kurucosoknak hogy ki tartana veled, jó ha 10 embert összeszedsz akik nem csak a gép mögött lapítanak.
2015. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!