Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit akarnak a "balliberálisain...

Mit akarnak a "balliberálisaink" a destruktív, mindig ellenkezünk hozzáállással elérni, még migráns ügyben is?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Semmit.

Meg vannak róla győződve, hogy ők ezzel így helyesen cselednek és jó emberek.

2015. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Ezzel próbálnak a kedvében járni annak a 3 embernek, akit még a szavazójuknak tudhatnak.
2015. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Aki meg szögesdrótot feszíttet ki, az rettegve fél. De mitől ?? Már amúgy is kezelik, most meg még ez is....
2015. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a fidesz megvette a ballibeket és mindenáron el akarják veszíteni a maradék szavazóikat is, azért csinálnak mindig valami hülyeséget.
2015. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
idióták, szerintük a liberalizmus azt jelenti, hogy minden korlátot meg kell szüntetni, mindent legalizálni és engedélyezni kell és akkor fú de nagy szabadság lesz
2015. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Vágják hangosan a hisztit, hogy szögesdrót kerítésünk van ill. könnygázt kapnak a tömegverekedést rendező illegálisok, de hogy a franciák - angolok is szögesdrót kerítést emelnek és vonnak be gépfegyveres katonákat a rendészetbe, az meg már lényegtelen apróság.


[link]


Hungary was heavily criticised recently, although France is also putting up its own barriers, having constructed a fourth ring of barbed-wire fencing around the entrance to the Channel Tunnel this summer.



Szomszédjainknál is nem szívlelik egymást a bal és jobboldaliak, de képesek bizonyos dolgoknál félretenni nézeteltéréseiket és közösen dolgozni az ügyön, nálunk meg veszettül gyűlölködnek mink, jobboldaliak irányába.

2015. szept. 8. 20:37
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
A rombolópolitikával megpróbálnak agymosott embereket maguk mellé állítani. Mindvégi ez jellemezte a politikájukat. Nem jó emberek akarnak lenni, csupán ellenkezőjét akarják mindig mint a Fidesz. Ha a Fidesz nem akart volna kerítést akkor önkéntesen építették volna az mszp -dk- együtt aktivisták
2015. szept. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Azt nem tudom, hogy a te balliberálisaid mit akarnak. Én csak azt tudom, te és "társaid" annyi hülyeséget hordtok össze, hogy nincs más lehetőségem: tiltakozom. Tudom, hogy nem vetted észre, de konstruktívan. Mindannyiótokat kötelezlek az elemi iskola újrakezdésére. Úgy 10-12 év múlva ismét jelentkezem.
2015. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Jeffrey Spender ***** válasza:

"te és "társaid" annyi hülyeséget hordtok össze, hogy nincs más lehetőségem: tiltakozom"


Mik azok a hülyeségeink, amik ellen tiltakoztok ? Hogy normális, a hatóságok érintésével és papírozottan történő határátlépést akarunk az illegális, zöldhatáron való átszökdösés és embercsempészek kamionjaiban való elrejtőzés helyett ?


Ti nem tiltakoztok, hanem kettős mércét alkalmaztok, az fáj nektek, hogy nálunk szögesdrót kerítés van, de hogy a franciáknál is, az már nem.

2015. szept. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindegy nekik mi, csak az ország ellen munkálkodjanak állandóan.


De legalább bukják a következő választást is! :)

2015. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!