Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bűnpártolást követett volna...

Bűnpártolást követett volna el László Petra operatőr, ha a hatóságok elől szökni próbáló betolakodót nem próbálja megállítani, hanem félreállva az útjából segítséget nyújt a szökéshez?

Figyelt kérdés

Btk. 282. § Bűnpártolás

1) Aki anélkül, hogy a bűncselekmény elkövetőjével az elkövetés előtt megegyezett volna,


a) segítséget nyújt ahhoz, hogy az elkövető a hatóság üldözése elől meneküljön

..

vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.



2015. szept. 9. 13:46
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
70%

Nem, mivel nem történt bűncselekmény.

Amit te láttál az csak szabálysértés.

2015. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
83%

1, Szabálysértés amit elkövettek.

2, Ő a sajtó munkatársa, nem minősül segítőnek. És nem is hivatalos személy hogy bármilyen erőszakot alkalmazzon.

3, Amúgy te sem gondolod komolyan ezt, nem lett volna a menekültek segítője ha hagyja őket. Akkor lett volna segítő ha rendőrt tart fel, vagy éppen több menekültnek segít megszökni. Ha már nő létére odament akkor egy helyben kellett volna állnia.

2015. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
97%
Azzal, hogy nem akadályozza meg, még nem nyújt neki segítséget. Ennyi erővel te "bűnpártolsz" minden bűnözőt az országban, aki után nem nyomozol magánszorgalomból.
2015. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
74%
Mosdasd még a rugdosódó proli operatőrt... tök mindegy, hogy ki ellen csinálta, ha magyar ellen csinálta volna, ha cigány ellen, akkor is undorító alja dolog.
2015. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
76%

Lehet félremagyarázni, de ami megtörtént az megtörtént.

Jobbikosként is mélységesen felháborít az ilyen viselkedés! Emberségből ez a nő 0 pontra vizsgázott. Akárki tesz ilyet elítélendő és bűncselekmény.

2015. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
49%
Milyen nőről van szó? Az ott egy megveszett ló volt.
2015. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
11%

1. vagyok.

Most látom miről van szó.

A gáncsolás simán belefér abba, hogy a rendőrnek akart segíteni, igazából kitüntetést érdemelne.

A második videó már kicsit neccesebb, de megúszható.

2015. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
82%
1-es, segítek. Önbíráskodás :) Nem fér bele.
2015. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
25%

Nem volt szép tőle, nem volt emberséges. Szakmaiatlan.

Viszont én azért nem lincselném meg. Mindenki hibázhat és elhiszem, hogy azok után, amiket látott az elmúlt hetekben már elszakadt nála a cérna és nem gondolt arra, hogy ő most operatőr, hanem mint magánember így nyilvánult meg.

Ami nem szép. De én meg tudom érteni valahol.

Én is úgy vagyok, hogy ha a menekültekről van szó, akkor már inkább kikapcsolom a híreket, mert csak felhúzom magam. Az emberek már rendre és nyugalomra vágynak.

2015. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
67%
"a rendőrnek akart segíteni" -hogy elgáncsol egy gyereket cipelő embert? Hogy megrúg egy gyereket? Emberalatti lény.
2015. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!