Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bevándorlókat segítők...

A bevándorlókat segítők szeretnének iszlám vallásúak lenni?

Figyelt kérdés
A hithű muszlimok nem fognak más hitre áttérni, és ott ahol élnek betartják a vallási előírásokat. Keresztény nőt is úgy vesz feleségül az ilyen férfiak nagy része, hogyha áttér. Jóval több gyereket vállalnak mint a fehérek, európaiak. Megfigyelhető hogy nyugati nagyvárosokban már többen vannak, az iskolákban a gyerekek is. A hitetlenek meg kell téríteniük. Van olyan irányzata is a vallásuknak ami a megkövezést,is elfogadhatónak tartja. Szeretnétek iszlám vallásúak lenni?
2015. szept. 9. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én személy szerint semmiféle vallású nem szeretnék lenn, csak EMBER.
2015. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Utálom a vallásokat :)
2015. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Drogoztál? Ilyen csavaros gondolatmenet és tág fantázia az LSD-től szokott lenni. Eddig hány nyugat európai nagyvárost figyeltél meg? Ha kijózanodtál (és addig nem felejted el) nézz majd utána a "hitetlen", "pogány", "vallás" szavak jelentésének. Ha megérted, nagy élmény lesz.
2015. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt pont te írod? Egy értelmes mondatot, nem sikerült megfogalmaznod. Mondjuk aki nem tudja kifejezni magát az hülyeségekkel vádaskodik. Nemcsak hogy utánanéztem, de tanultam is róla. De te biztos többet tudsz a témáról, ezért osztottad meg a tudásod a témában.
2015. szept. 9. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!