Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért alázzák meg és démonizál...

Miért alázzák meg és démonizálják azt a szegény nőt? És amikor Győrben az afrikai meg az arab lök fel a büfénél amikor eléd tolakodik?

Figyelt kérdés

Győr belvárosában percenként fordul elő ilyesmi, hogy a menekült fellöki/felrúgja a büfében vagy egyéb helyen sorban álló magyart amikor elé tolakodik. Ha minden ilyenből ügyet csinálnánk, akkor csak ezzel lenne tele minden napi 100 cikkel.


Mi a fenének kell ezt a dolgot felfújni szegény operatőrnő esetében? Csak ideges volt, ennyi. Minek kell ebből ekkora "botrányt" csinálni teljesen mesterségesen? És még ezek az ellenzéki feljelentgetések, komolyan ennyire szégyentelen a magyar liberális baloldal?


2015. szept. 9. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
az más ,szegény zaklatott lelkiállapotban van ,nézd el neki azt is ha véletlen belédmárt egy kést.ne légy kirekesztő ,rasszista.
2015. szept. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Lesz itt még olyan verekedés és háború,hogy besz*rtok.Ez csak kisügy és hab se a tortán,ami rátok vár.Fel nem fogja senki,hogy mekkora baj van még a saját házadból ki nem túrnak? Ezek nem perecet árulni jönnek ide, se nem mézes puszedlit.Ezek úgy szétfognak kapni mindent mint floki a lábtörlőt. Ez az bizakodjatok csak és nácizzatok, még hitlert is feltámasztanátok majd pár hónapon vagy éven belül, hogy védjen meg benneteket majd. Ekkora szemellenzős társaságot még nem láttam. Ebből látszik, hogy mennyi még mindig a rózsaszín ködben élő ember.
2015. szept. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Azt, hogy túllihegik a Petra esetét tény. Túl nagy sajtóvisszhangot kapott. Tette igen súlyos, de az "ellenintézkedések" is nevetségesek már.


Viszont én Győrben élek, és nem igazán tapasztaltam azt, hogy fellöknének vagy bármi egyebet csinálnának. Én pont akkor értem haza vonattal, amikor itt vertek tanyát. Sem az állomáson, sem a boltban nem inzultáltak. Pedig mint utóbb megtudtam, nekem lenne félni valóm, mert egy szőke hosszú hajú, kék szemű nő vagyok. És mégse bántottak...

Szóval én tényleg nem értem, most tőlem fél minden menekült és rendesen viselkednek, vagy szerencsés vagyok és jókor vagyok jó helyen?

2015. szept. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Amit otthon már nem tudnak csinálni, azt fogják itt csinálni.Vagy beengeditek őket és megpróbáltok velük együtt élni a mocsokban, koszban, sz@rban amiben amúgy is éltek ezek, vagy mentek és fegyvert ragadtok és lemészároljátok őket. Ez a két választás marad. Ezek háborús övezetből jönnek. Nap mint nap erre kellnek fel. Hopp egy lövés, hopp ott meg egy pokolgép. Ezek az emberek hozzá vannak szokva ehhez már. Ezek minden szélsőséges körülmények között elvannak.Nem dolgozni és nem is tanulni jönnek ide. Arra készülnek, hogy elfoglalják egész Európát és ez által egy párhuzamos társadalmat alakítsanak ki, amiben a vesztesek mi leszünk, ők pedig a nyertesek. De csak nyaljatok be nekik tövig és zárjátok börtönbe a riporternőt, hogy hogy mert ilyet csinálni. Előbb utóbb majd rájössz, hogy te is ezt fogod tenni, vagy még ennél is durvábbat, ha élni akarsz és nem akarsz a saját országodban csicska, vagy egy utolsó senkiházi elnyomott lenni. Sok még a bizakodó, de hamar le fog törni a lelkesedésetek, majd meglátjátok!
2015. szept. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

[link]

Kezdhettek pakolni fiúk lányok itt a III.világháború.Vegyetek fel burkát,vagy csadort ha ezt túl akarjátok élni és kezdhetitek szedni a sátorfát, ha nem akartok harcolni,vagy hogy a fiaitokat,férjeteket bevigyék katonának.Ennek lőttek, még csak ez hiányzott :(((

2015. szept. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

"ha élni akarsz és nem akarsz a saját országodban csicska, vagy egy utolsó senkiházi elnyomott lenni."


Jó reggelt! Magyarország jelenéről írsz, jelenleg itt vagy csicska vagy, vagy elnyomott illetve ha szerencséd van csókos, akkor tízszer annyi pénzed van mint megérdemelnéd. Az arabok legalább nem hazudják magukat "magyar nemzeti" érdek képviselőjének ellentétben a mostani bandával. Szóval ha Ahmedék egy kicsivel többet osztanak vissza mint Viktorék felőlem jöhetnek!

2015. szept. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Érdekes, amikor valaki magyar kislányt ver, akkor nem rohannak sipítozva a bíróságra a ballibesek.

[link]

2015. szept. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Én is győri vagyok és tolakodtak már elém a pénzváltónál, persze szólni nem mertem egy 10 fős férfi migráns társaságnak.
2015. szept. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

4: Pedig én is jártam már úgy, mint a kérdező. Például az Árkádban, amikor jöttem ki a Spar-ból és nem bírtam elmenni tőlük a pénzváltónál. Még nekik állt feljebb, amikor át akartam menni köztük.


A másik, hogy a Rába parton is anno sokszor ott voltak és beszólogattak a lányoknak. Azóta nem tudom mi a helyzet, 1 éve már más városban lakom.

2015. szept. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
71%
Betolakodni a sorban valaki elé és belerúgni egy gyerekbe (ráadásul lányba) qrvára nem ugyanaz a kategória.
2015. szept. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!