Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is komoly csapást...

Szerintetek is komoly csapást mért magára a baloldal a migránsok pártolásával?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetnek ennyire amatőrök?

A lakosság kb 2/3-a bevándorlásellenes, sőt még a liberális szavazók többsége is (hisz a bevándorlók 99%-a muszlim).

Ráadásul a történések azt tükrözik hogy a tömegek kis hányada menekült csak, többségük gazdasági bevándorló.

Értem én hogy a mindenkori ellenzéknek a kormány minden lépését kritizálni kell na de ennyire hogyan lehetnek kőbuták? Nem lett volna ésszerrűbb ellenezni a bevándorlást és a kormány problémával kapcsolatos hibáira fókuszálni?


Eredmény hogy a fidesz támogatottsága tartja magát az ellenzék szavazói a bizonytalanok táborát növelik.

Úgy érzem a válság sokáig elhúzódik, akár a következő választásokon túlra is, közben a balos politikusok gyakorlatilag folyamatosan "tökön rúgják magukat".


2015. szept. 10. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Tulajdonképpen nem volt veszteni valója...


Az MSZP hátha bejön alapon csinálta a DKt meg fizették érte...

2015. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Épp most jött ki nem régen a Századvég és a Nézőpont közvélemény kutatási eredménye, ami nem igazolja ezt! Az MSZP-DK-Együtt trió továbbra is a szavaztok 25-28%-ára számíthat, ez az érték gyakorlatilag ugyanannyi a tavayi választások óta! Ráadásul a masszívan bevándorlásellenes Jobbik, az, aminek még 2 százalékponttal csökkent is a támogatottsága, ezek a szavazók át/visszamentek a Fideszhez.


Ha a baloldal beállna a Jobbik módjára egyetérteni a Fidesszel, akkor A-nem változna semmit a támogatottságuk B-sok liberálisabb szavazójuk elbizonytalanodna.

2015. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Apró pontosítás. A lakosság kb 2/3-át bevándorlásellenesé tették! Nem mindegy. Egyébként a baloldalnak nincs szüksége erre a csapásra. Enélkül is képes lenullázni önmagát, többször bizonyította.
2015. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Van aki nem a népszerűséget és a szavazati arányokat figyeli egy humanitárius akciónál. Tudom néha teljesen furcsán hangzik egy nem ilyen gondolkodású embernek.
2015. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a bevándorlóknak nem muszlim a 99%-a és nem bevándorlásellenes a liberálisok többsége, arról nem is beszélve, hogy főleg nem ez alapján dönt egy igazi liberális, hogy muszlim-e a másik vagy nem.
2015. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Andizsuzsi ***** válasza:
44%

Érdekes, hogy amikor kiderült, hogy Gyurcsány migránsokat fogad be a lakásába, akkor itt egyből nekiugrottak a nagymagyarok, hogy csak politikai tőkét akar belőle kovácsolni. Szerinted maga alatt vágja a fát. El kellene dönteni.


"sőt még a liberális szavazók többsége is (hisz a bevándorlók 99%-a muszlim)"


Nem látom az összefüggést. A liberális szavazókat nem zavarja, hogy a migránsoknak mekkora része muszlim. Honnan van a 99%-os infód?


A balosoknál én láttam emberi megnyilvánulásokat, bár teszem hozzá, kevesebbet, mint szeretném. A jobboldalról még nem.

2015. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

#2


Ha a századvég eredményeit érvényesítenénk választások esetében 4/5-ös Fidesz kormány lenne, mivel kormányközeli intézet, messze a többi felett méri a kormánypártot.


Nézőpont intézet kormánypárti stagnálást, Dk erősödést a többi baloldali ellenében, plusz jobbikos erősödést mutatott ki.

2015. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Andizsuzsi!


Nincs politikus akit emberség, tolerancia és hasonlók vezérelnek. Ha ilyen megnyilatkozást látsz az csak szavazatszerző színjáték. Ez egy olyan szakma amit a hatalomért csinálnak, a hatalomhoz pedig szavazatokon keresztül vezet az út. Ha valaki mégis ragaszkodik az elveihez, szakmaisághoz vagy humánus az lemorzsolódik mint pl prof Ángyán.

Amikor Orbán a "hókatasztrófa" idején felvett 2 gyaloglót a kisbuszába azok véletlenül székelyek voltak.

Feri és a ceglédi kislány esete meg annyira megrendezett volt hogy a balos sajtó se állt ki mellette. [link]

Feri miskolci panelba költözik 2012.

Ezek mind annyira mesterkéltek, hogy többet árt mint használ.

2015. szept. 10. 17:39
 9/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem tudom hogy jön ide a ceglédi kislány...
2015. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

csak 90%-uk muszlim.


Valamelyik szakértő mondta hogy a liberálisoknál is kisebbség és a többi adatot is.


A kérdés csak egy felvetés volt. Meglátjuk. Mindenestere nehezen tudom elképzelni hogy az a nemzet amelyik a saját (lehetséges) bevándorlóiért sem rajong lásd 2004 népszavazás, lelkesedne a migránsokért és ez szavazatokat hozzon a baloldalnak. Több pénzt fordítunk egy menekültre mint a minimálbér az ilyenek győzik meg a nyomorgó átlagembert.

2015. szept. 10. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!