Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy a DK megelőz...

Mit szóltok, hogy a DK megelőzte az MSZP-t? Mi várható a 2018-as választásokra az MSZP vagy a DK fogja vezetni a baloldali ellenzéket?

Figyelt kérdés

A tegnapi Nézőpont friss felmérésében a választani tudó biztos szavazók körében ez az első olyan felmérés, amiben a DK megelőzte az MSZP-t, az előbbi 13, az utóbbi 10. A DK a 2014-es választások előtt közel 3-4%-ról felerősödött 13%-ra honnan tudja szerezni a támogatókat? az MSZP-től szívja el csak vagy a bizonytalan táborból is tud lecsípni? Az MSZP 15% körül mozog, ezzel stagnál.


A kérdés adott, szerintetek mi fog történni az MSZP-vel úgy jó 3-5 év múlva ill. a DK-val?


2015. szept. 10. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem előzte meg egyik kutatónál sem,szerintem ezek a számok nem valósak vagy manipulatívak.

Az mszp lesz a baloldal vezetőereje, mert ők rendelkeznek országos hálózattal és megfelelő mennyiségű pénzzel.

2015. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

DK budapesti balosok körében erős, MSzP a vidékiek körében.


Mivel mindketten bejutnak az országgyűlésbe, de nem valószínű hogy nyernek, így nem éri meg összeállniuk. Együtt, MLP, meg PM nem számíthatnak annyi szavazatra, főleg ha külön indulnak ezek a pártok...

2015. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

25 évvel a módszerváltás után a fogatlan munkásőrök utolsó vonaglásai már ezek. Mindkét bűnszervezetet kénytelen szembenézni a biológia kegyetlenségével: szavazóik közzül 2018-ig számosan a temető árkába költöznek, és a "feltámadunk" rájuk nem vonatkozik.

A 13 százalék egyébként is teljesen irreális, mindössze fizetett politikai hirdetés kategóriába tartozó valami. Mivel a nézőpont Mrázé, azaz gyakorlatilag fidesz-közeli, ez is a riogatókampány része kell, hogy legyen, amely a szavazók "felrázását" (Goebbels még úgy mondta: ideológiai megdolgozását) célozza. Gyurcsány csakis a teljesen stupid személyekre számíthat, és aparlamenti küszöb nem véletlenül 5 százalék. Négyszázaléknyi elmebeteg minden országban van.

2015. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2018-ban mindketten beégnek mint eddig is. A Jobbik több szavazatot fog kapni mint azok ketten. A Fidesz meg nyerni fog
2015. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az MSZP-t is rühellem, de a DK még szélsőségesebb banda. Elképzelni sem tudom, hogy képes akár csak egy magyar ember is ezekre szavazni.
2015. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jobban belegondolva lehetséges lenne az az adat amit írtál, bár 100% hogy hülyeség.

a lehetségest onnan vettem, hogy a befolyásolható és manipulálható buta (bocsánat de ez sajnos így van) nyugdíjasok körében a DK még mindig nagy sikernek örvend Fletó miatt.


aki mellesleg a baloldal bármelyik pártjára szavaz (talán kivétel az LMP meg ímmel ámmal a szocik), azt egyszerűen nem tudom még érteni, mit remél ezektől az emberektől és többszörösen bukott, nevetséges vezetőiktől.


szerintem a parlamentbe se fognak bekerülni, és mint valaki írta a nyuggerek nagy része is kihal 2018-ra, aki még az aktív szavazótábort erősíti.

2015. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!