Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Írnátok nekem róla?

Írnátok nekem róla?

Figyelt kérdés
Egyiptomra lennék kíváncsi! Nem a vallásra,hanem az ottani "életre". Közlekedés. Árak. Stb. Mindent tudni szeretnék! Esetleg valaki nem él ott? Nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm.

2012. aug. 17. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit 4 hónap ottlétem alatt tapasztaltam Egyiptomról

- a közlekedés pocsék. Olyan mintha nem is lenne jogosítvány. A duda a lényeg. Mindenki. mindenfelé megy.

- Árak: Hozzánk képest nem vészes. De az ottani fizetéshez képes sokkal drágább az élet mint otthon Magyarországon. Nem hiába vannak olyan sokan szegények. Sokkal több kint a munkanélküliek és a hajléktalanok mint nálunk. A nyomor szinte kézzel fogható.

- A lakásbérlés nem olcsó

- elég zsúfolt Egyiptom,és nemcsak a turisták miatt

- egy európai ember elég nehezen birkózik meg a rossz levegővel,és a rossz vízzel. A fosás jó ideig jelen lesz. Ugyanis nem árt óvatosnak lenni. Sokszor megveszed gyanútlanul a palackozott vizet,és mégis fosol. A kereskedők szeretik feltölteni a palackokat is,hogy így is minél több legyen nekik. Egyiptomban egy idő után úgy érzed magad mintha beköltöznél egy cigány lakta településre. lökdösődnek, a gyerekek a nyomodban pénzt kunyerálnak..

Turistaként nagyon szép,mert van mit nézni..De élni ott..Hát aki annyira bolond hogy oda költözzön..az meg is érdemli ha kínlódni fog egy idő után.

Én 4 hónapot munkaügyben voltam kint,de alig vártam hogy vége legyen. Legutóbb már nem vállaltam a kiutazást.

2012. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :DD
2012. aug. 17. 19:17
 3/5 anonim válasza:
Nyaralni fantasztikus!!:)
2012. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En nem a fovarosba eltem ,de ott is olyan volt mint az elso valaszolo irta. mondjuk a kozlekedes az tenyleg kaosz, ha van is lampa senki , sem az autos sem a gyalogos nem veszi figyelembe. A mi varosunkba 4 millio ft ert szep uj nagy lakast vasaroltunk. En ugy vettem eszre hogy sokkalolcsobb mint Mo. Mondjuk az emberek ott meg a felet sem keresik meg itteni minimal bernek.. Az elso nap utan mar haza akartam menni. Mondtak hogy messze nem olyan mint itt, de arra nem voltam felkeszulve. Vegul is a szerzodesben foglalt egy evig vegig ott voltam. De nem tudtak volna annyit fizetni hogy meg egy evet maradjak. A vicces hogy most napolyba elek es mondhatni az egyik 19 a masik egy hilyan 20
2012. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez a blog pontosan erről szól: [link]
2013. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!