Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell Körmendre 700 fős...

Miért kell Körmendre 700 fős menekülttábor?

Figyelt kérdés

Miért pont Körmend?

Én ott lakok, de nem értem.


Semmi szükség itt erre, egy 11 ezres kisvárosban, főle,g hogy a hullám is elkerüli a várost.

Akkor meg?



2015. szept. 10. 17:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mit takar, hogy "átmeneti"? Meddig lesz? évekig?:S
2015. szept. 10. 17:49
 2/12 anonim ***** válasza:
Menekülttáborra sehol sincs szükség, de muszáj valahol a határ mellett elhelyezni őket, az EU miatt. A szlovákok is pl. a magyar határ mellé, magyar lakta területekre teszik őket.
2015. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ez meddig lehet így? Elvileg itt regisztráció is lesz
2015. szept. 10. 17:52
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért Sormásra (Nagykanizsa mellé). Nincs benne logika.
2015. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Egyre több helyen lesz, mert egyre több betolakodót akar a kormány idetelepíteni.
2015. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért lesz ott, mert közel van az osztrák határhoz. Mivel nyílt tábor, a bevándorlók bármikor kimehetnek, ergo a határon is könnyen átszökhetnek. Onnantól meg oldják meg a problémát a szomszédok. :D

Gondolhatod egyébként, hogy én mennyire örülök ennek az egész migráns-helyzetnek itt lenn a déli határnál...

2015. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, és mennyire érzed a helyzetet? Félni kell? Vagy?

Mennyire ér negatívan a mindennapi életedben?

2015. szept. 10. 18:42
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt konkrétan (Szeged) egyelőre nem kell félni, meg nem megyünk olyan helyekre, ahol lehetnek - pl. állomás, állomás körüli erdős részek. Viszont ha tanyán élnék, vagy pár száz fős faluban, akkor azért aggódnék. Főleg, hogy kisgyerekkel vagyok itthon terhesen - nem is magam miatt félnék, hanem a gyerekeim miatt. Hallottam már, hogy bementek tanyákra, legutóbb pl. 50 fő táborozott le egy tanya területén, termést is vittek már el a környékbeli gazdáktól stb. Csak ilyesmikről nem szólnak a hírek, mert nem illik bele a cukigyerekes, szomorúszemű képekbe. És én még pár hónapja azon gondolkoztam, hogy kiköltözünk a városból tanyára vagy kis faluba. Ez egy darabig sajnos csak vágyálom marad. :( Szóval engem jelenleg ennyiben érint, meg a férjem hivatása miatt is. Remélem, nem jönnek be Szegedre, ha hidegebb lesz.

Debrecenben rosszabb lehet a helyzet, ott van befogadóállomás, állítólag eléggé ellehetetlenült a környék, de erről egy debreceni többet tudna mesélni.

2015. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nekem mindig kell a vasútállomást használni munka miatt.:(
2015. szept. 10. 20:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is Körmend mellett lakom az egyik faluban, én is aggódom, mi lesz itt. A környéken laknak rokonaim, szerintem még az autót sem merem kinthagyni az utcán előttük. Meg néha benézünk a Tescoba is, majdnem azzal szemben lesz a tábor, nos, azt hiszem többet egy ideig oda sem megyünk. Tönkreteszik azt a környéket szerintem...
2015. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!