Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik védik a menekülteket mit...

Akik védik a menekülteket mit tudnak a kultúrájukról, szokásaikról, az iszlámról?

Figyelt kérdés
Mivel a nagy többség, hithű muszlim. Mennyire ismeritek a Koránt, ami minden muszlim legfontosabb könyve?
2015. szept. 10. 18:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%
És aki támadja őket,az mit tud róluk?
2015. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
Akik védik őket, azok még pár hónapja hevesen anyázták a Charlie-féle lövöldöző arabokat, most meg babusgatják őket. Ennyit tudnak róluk és ennyire logikus a hozzáállásuk.
2015. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Mivel a nagy többség, hithű muszlim."


Nem, ez nem igaz. Nem is mindannyian muszlimok, vannak az európai migránsok közt keresztények is.


És igem ismerem a koránt ezért nem utálok egyetlen egy hithű muszlimot sem, nem tudok róluk egy rossz szót sem mondani.


De mint mondtam:

Iszlám ≠ Illegális migránsok


Egyszerűen azért nem kell befogadni őket, mert más nyelv, más civilizáció, más nép egyszóval más kultúra, márpedig a multikulturalizmus rég megbukott (Trianon).

A legtöbbjük közönséges alulszocializálódott harmadik világbeli ember, nincs itt semmiféle "dzsihád" "iszlamista bombamerénylők" meg hasonlóak amivel riogatják a bárgyú népet.

2015. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A bárgyú népnek, amivel az előttem levő hozzászóló illette a migráns elleneseket, jogos a félelme, ugyanis eszméletlen számban indultak meg Európa felé. Ha azt hiszitek, hogy a most jelenlevők sokan vannak, akkor várjátok meg mi lesz két hónap múlva. Le fog esni az állatok azt garantálom.


Nadehogy a kérdésre is válaszoljak...akik védik a menekülteket lehet hogy egyébként tájékozottak,a migránsok kultúrájában és vallásában, de ahogy hangoztatják, "ők is csak ugyanolyan emberek, mint mi és segíteni kell rajtuk, mert nagy bajban vannak".

Szerintem nagyon is tisztában vannak vele, hogy milyenek ezek az emberek, de nem érdekli őket, figyelmen kívül hagyják, nekik csak az a fontos, hogy segítsenek.

Ez valahol érthető is volna, hiszen egy természeti katasztrófa után az a legtermészetesebb, ha a bajbajutottaknak segítünk, hisz ez kötelességünk és mégis csak van szívünk.


Viszont a jelenlegi helyzet teljesen más. Az a baj, hogy rettenet naiv, gyermeki módon azt gondolják, hogy ezek az emberek, akik "menekültként" idejöttek, majd szépen beilleszkednek, letelepednek és általuk Európa egy jobb hely lesz és mi európaiak is jobbak leszünk.

Az a legnagyobb baj a migráns védőkkel, hogy nem szeretnek a jövőre gondolni, nem gondolnak abba bele, hogy egy teljesen más nézeteket valló, teljesen eltérő kultúrájú emberhordát nem lehet csak úgy egyik pillanatról a másikra belekényszeríteni egy olyan világba, amiben mi európaiak élünk. Egyszerűen nem látnak a rózsaszín ködtől, amit saját maguk gerjesztettek. Nem látják, hogy itt a mindennapi életvitelünk is teljes mértékben ellentéte annak, ami náluk megszokott. Ha ezek az emberek itt letelepednek olyan ellentétek fognak kibontakozni mely akár háborúhoz is vezethet. Ezek az emberek a saját vallásuk és a saját törvényeik szerint akarnak majd itt élni, nem fogják átvenni a mi szokásainkat.


Összefoglalván: én megértem a migráns védőket, valahol érthetőek, hiszen csak segíteni akarnak az elesetteken, de a legnagyobb probléma az velük, hogy rózsaszín burokban élnek, nem gondolnak bele a következményekbe, nem képesek elfogadni a tényt, hogy hatalmas a kulturális különbség egy európai és egy migráns között, a mindennapi életvitelben azonnal ki fog tűnni.

Megértem a jó szándékukat, de nagyon félek, hogy a jó szívük viszi majd az európai kultúrát a sírba.

2015. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Magáról a vallásról se sokat,szerintem szinte semmit,de itt nem is a vallás a fő lényeg.Az iszlámon belül is vannak még a szuniták,sííták, haridzsiták,meg még egy csomó valláson belüli irányzat,így fordul az is elő,hogy Szaud Arábia nem fogad be egyetlen menekültet se,mert utálják a szíreket holott ők is látszólag azonos hitűek.
2015. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

# 14!


Én is ugyanezt akarom mondani!

Ellenzem a migránsok befogadását.


De ahogyan említettem nem azért mert muszlimok és azokat csak úgy utálni kell, hanem azért mert más kultúra és teljesen más nép. Márpedig a népek összekeverésével kapcsolatban:

https://www.youtube.com/watch?v=chA0SMFED_k

[link]

[link]


Minél jobban szét akarják szakítani az egységet. Ezért nem kell beengedjük őket, NEM azért mert muszlimok.

2015. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, hogy sok a naiv ember. Nem fognak tudni beilleszkedni az európai társadalomba.Kisebbséggel sem bírunk, nemhogy több tízezer más földrészről érkező emberrel....
2015. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egyébként azt nem tudom, hogy a migráns védők tisztában vannak e vele, hogy pl Franciaországban már van egy pár No-Go zóna, azaz, olyan települések, ahova fehér európai nem nagyon mer már belépni (a saját országán belül...), mert ott már a Sharia van érvényben.

Ide is szeretnétek pár No-Go zónát? Fel kell bizony tenni a kérdést, hogy szeretném e ha az itteni muzulmánok egybe települjenek és egy addig békés, szép, tiszta, nyugodt várost elárasztana a bűz a mocsok a bűnözés és ahol a Sharia szerint élnek az emberek? Szeretnénk ezt?

Nos...én nem szeretném.

De hát kinek mi az életcélja.

2015. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi az a shaira?
2015. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!