Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány migráns lépi át a magyar...

Hány migráns lépi át a magyar határt a mostani napokban? Szerintetek ez a szám még tovább fog növekedni?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor miniszterelnök szerint a bevándorlóknak korlátlan utánpótlásuk van. Azt nyilatkozta, ha az EU nem talál megoldást a következő éveben több millió vagy akár több tízmillió migráns érkezhet Európába.


Emlékszem még jópár hónappal ezelőtt amikor ez az egész elkezdődött a napi 200 migráns az már egy nagy hírnek számított. Utána már több száz migráns/nap-ot emlegettek, majd eljött a napi 1000 ami már sokkoló volt. De ezután mégtovább nőtt, legutóbb 1 hónapja azt olvastam, hogy napi 2000-2500 illegális bevándorló lépi át a déli határt.


Mennyi ez a szám ma? És szerintetek fog-e ez még tovább nőni?


2015. szept. 12. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

3300 körül van a rekord, Szerbiából meg 5-7 ezres csoportokba érkeznek.


Hát elvileg a szeptember 15.-i BTK. módosítás fog javítani a helyzeten. (Ami hála a fantasztikus MSZP-nek, nem 3 héttel ezelőtt hoztak már hatályba.) Ha más nem legalább azt elérjük, hogy ne a balkáni vonalon jöjjenek. Így miután tököt növeszt az EU vezetés és hajlandó lesz védeni a schengeni határt elég lenne a görögökhöz vezényelni a nagyobb erőket.


Az tuti, hogy amég a török és líbiai és egyéb táborokban - ahol száz ezrek, vagy milliók vannak - azt látják/hallják, hogy Európa "tárt karokkal várja" addig jönni fognak... Amég meg nem húzzák a határt a vezetők. Nem tudom mit érzelgősködnek felelős vezetőként ilyen fontos pillanatokban, és nem tudom miért nem születik már megoldás.


Azért is jöhetnek most ennyien mert tudják, hogy itt le lesz zárva ez a vonal. Már megy a kampány, ahol tájékoztatják a déli határhoz érőket, hogy mostantól más szelek fújnak. Szal lehet, hogy ezért pörgették fel magukat, és dőlnek naponta a rekordok.

2015. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mit érzelgősködnek felelős vezetőként ilyen fontos pillanatokban, és nem tudom miért nem születik már megoldás."

Mert nem érdekli őket, hogy mi lesz Európával. Jótékonykodnak az adófizetők pénzéből, hogy megnyerjék a baloldali szavazókat és a bevándorlókban is potenciális szavazókat látnak.

2015. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, és mit csinálsz a görögöknél a tengerbe löveted őket?

Aki menekült arra nemzetközi egyezmények vonatkoznak.

Ha csak gyűlik-gyűlik valahol a tömeg, azt nem fogod egy idő után megállítani semmivel sem.


Ennek a menekülthullámnak szépen vége lesz pár hónap múlva, elmúlik mint a nyári eső.


Itt már régen csak politikai tőkekovácsolásról és az egyszerű nép hülyítéséről van szó.

2015. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

1. Nem menekültek.

2. Az áradatnak sosem lesz vége.

3. Igen, vízbe lövetném őket. A határon nem megyünk át engedély nélkül.

2015. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szépen beszoptad az orbáni baromságot.
2015. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!