Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik pénzelik a 444, az Index...

Jeffrey Spender kérdése:

Kik pénzelik a 444, az Index és a Magyar Narancs silány minőségű cikkeit?

Figyelt kérdés

Kezdetben jobban ügyeltek a korrekt tartalomra a felsorolt médiumokban, a mostani cikkeken meg érződik, hogy izzadságszagúak, amiket csak fentről jó pénzért megrendelnek, hogy "ezt kell írni". Ennek szellemében gyakorolják az öncenzúrát, a kettős mércét, a hisztériakeltést:


[link]


2015. szept. 15. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Vicces hogy a mandiner is a csúnya zsidó bérenc index blogos felületén írogat. Ennyit a cenzúráról.
2015. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%

na mert a mandiner az aztán olyan hú de hihető portál...

itt is non-stop megy a cenzúra, nem egy olyan válaszomat törölték amiben csak szolidan kifejtettem az álláspontomat egy egy témával kapcsolatban.

amúgy pont leszarom, hogy hol és mit cenzúráznak.

én az M1-et szoktam nézni, ott nagyrészt élőben megy a közvetítés mindig, és azt látom ami valóban történik az országban.

2015. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Messze hihetőbbek mint a mandíner meg alfahír meg kurucinfó és társai. (Bár a magyar narancsról nem tudok nyilatkozni).
2015. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Semmi meglepő nincs benne, tulajdonosi érdekeknek, világnézeti irányvonalnak minden médiumnál meg kell felelni.

Csak készpénznek ne vegye senki azt, amit ott leírnak. De még azt se, ami a BBC egyenes élő adásában elhangzik.

2015. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
#3 azt vágod ugye, hogy az M1 a kormány szócsöve? :)
2015. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Index: CEMP


444: Magyar Jeti Zrt.


Magyar Narancs: Magyarnarancs.hu Lapkiadó Kft.

2015. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

#6

direkt kihangsúlyoztam, hogy ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEKET NÉZEK leginkább, nem pedig utólag átmosott és manipulált híreket amiket a neten lehet olvasni.

mellesleg tisztában vagyok azzal, hogy az M1 jobb oldali beállítottságú csatorna, nem mondtál ezzel újat, még ha szerettél is volna.

viszont az M1 semmi hazugságot nem közölt le eddig, sem külföldről sem pedig belföldről, csak a tényeket.

aztán hogy Furcsány Fletó fröcsögéseiről egy 1 órás hírblokkban max 10-15 másodperces megemlítés van csak fent tartva, tökéletesen jó így.

kutyát nem érdekli egy hazug és többször is megbukott ember felesleges semmibe beszélése.

2015. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

"ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEKET NÉZEK leginkább, nem pedig utólag átmosott és manipulált híreket"


Az élő közvetítés is lehet manipulált.

Nézzünk pl. egy tüntetést. Megjelent rajta ötezer ember, normálisan öltözve, kulturált hangnemben skandálnak, beszélgetnek.


A stáb

------

A riporter beáll oda, ahonnan az egész tömeg látszódik. Elmondja, mik a követeléseik, kik szólalnak fel, stb.


B stáb

------

A tömeg kis részét mutatja, adott esetben a szélén álló hajléktalanokat, vagy balhézó elemeket. Megemlítik, hogy felszólal az is, aki a múltkori, botrányba fulladt tüntetésen is szónokolt. Mondandóját azzal fejezi be, hogy EDDIG még nem volt rendbontás.


"az M1 semmi hazugságot nem közölt le eddig, sem külföldről sem pedig belföldről, csak a tényeket."


A hírszelekcióval, azok sorrendjével is nagyon lehet manipulálni. És ezen túl is még számos eszköz a médiumok rendelkezésére áll, amelyeket nem is ismersz, de nagyon hatékonyak.

2015. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
A navajonkik pénzelik a 444, az Index és a Magyar Narancs silány minőségű cikkeit.
2015. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"az M1 semmi hazugságot nem közölt le eddig, sem külföldről sem pedig belföldről, csak a tényeket."

Én meg azért se nézem őket, mert olyan embert neveztek ki tartalomszolgáltatási igazgatónak, akit hivatalosan is lehet hírhamisítónak nevezni.

2015. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!