Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek most hogy a...

Szerintetek most hogy a bevándorlók őrjöngenek és gyújtogatnak a magyar határnál, hogyan fogja a világ médiája leközölni az embereknek?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy most milyen szidás fogja érni Magyarországot?

Mert 100%-ra veszem, hogy ezt is majd szépen ránk keni a mocskos média!



2015. szept. 16. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a "menekültek" maguk alatt vágják ezzel a fát. Ha ezek után valaki még védi őket, akkor az nem százas.


Ráadásul tök undorító, hogy a gyerekeket és a nőket használják élő pajzsként. Undorító népség.

2015. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

A valóság:


https://www.youtube.com/watch?v=RfrpwAEMe0c


A hírekben majd az lesz, hogy ezek a szemét magyarok pofátlan módon lefújták könnygázzal a menekülteket, akik csak a pontos időt szerették volna megtudni a magyar Rendőröktől majd amikor elszerettek volna menekülni, a másik irányból (ne kérdezd hogy) vízágyúval lőtték őket a kerítés felé. Így megint kaptak a könnygázból.


Barbár ország így, zárjuk ki az EU-ból őket úgy. Csak a szokásos.

2015. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Szerintem a "menekültek" maguk alatt vágják ezzel a fát. Ha ezek után valaki még védi őket, akkor az nem százas. "


Tudod mit fog látni ebből a szemellenzős nyugati és liberális média? Úristen gyerekek, úristen nők, úristen azok a szemét magyarok. Ennyit. És nem az fogja érdekelni őket, hogy miket csinálnak a "menekültek", hanem az, hogy "ezért kellett a kerítés?"

2015. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A BBC közvetítését néztem az elmúlt másfél órában. Arról szólt, hogy lezárták a határt, a menekültek kibontották a kerítést, a rendőrség visszaszorította őket. Később breaking news volt, hogy könnygázt dobtak át a határon (amire a szerbek berágtak), meg vízágyúztak. Emellett azt mutatták be, hogy a migránsok közül egyre többen megindultak Horvátország felé, ahol "meleg fogadtatásban" részesültek a hatóságoktól, és Zágrábba szállítják őket.


Gyerekekről nem esett szó, legfeljebb azzal kapcsolatban, hogy ők is szenvedtek a könnygáztól.


A végén megszólaltatták Kovács Zoltán kormányszóvivőt, ő említette a gyerekek dobálását először, addig nem is hallottam ilyet.

2015. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az olasz hírekben arról beszéltek, hogy a kétségbeesett menekültek csak be akartak jutni Magyarországra és tovább menniészakra, de a magyar rendőrség nem engedte be őket, ekkor elkezték dobálni a rendőrök kis vizespalackokkal és gyümölccsel, amire a válasz a vízágyú és a könnygáz volt. A felvételeken is csak a könnygáztól síró gyerekeket és az üvöltő nőket mutatják.
2015. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a rendőröket
2015. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Utálom, hogy igazam volt. Szó sem esik kődobáló, agresszív "menekültekről", csak a rendőrökről.

Európai értékké vált a rendőrök elleni agresszió, elítélendő a rendőri védekezés. Bravó Európa! Csak így tovább!

2015. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lesz még máshogy is, Béci, csak azt remélem, a józanság győzedelmeskedik, nem a szélsőséges "liberalizmus" vagy a szélsőséges indulatok.
2015. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!