Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon miért szidják le egyesek...

Gerifan kérdése:

Vajon miért szidják le egyesek Magyarországot azért, mert meg óhajtja védeni magát a migránsoktól?

Figyelt kérdés

Honvédelemhez való jog már akkor nincs?

Aki így viselkedik, az tuti nem menekült, mert ha a harc elől menekülne, akkor nem akarna harcolni máshol...zavaros



2015. szept. 16. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Azt nem igazán tudom.

De azt tapasztaltam érdekes mód pár dologban követték a miniszterelnökünk döntéseit.

Határzárások stb. a legutóbbi...

2015. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%

Orbán Viktor a "nagy szabadságharcos"...

Most mutassa meg, mit tud, menjen ki a helyszínre!

Most legyen kemény gyerek!!!

2015. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért szidják mert azt akarják hogy itt legyenek menekülttáborok az Unió peremén.
2015. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Duenna ***** válasza:
85%

2-es!


Hülyeséget beszélsz! Minek kellene kimenni helyszínre egy miniszterelnöknek?? Neki nem az a feladata, hogy fotózgassa, szelfizgesse magát a menekültekkel, hanem az ország irányítása, rendben tartása a feladata!

2015. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sissi2003 ***** válasza:
100%
Nagyon jó kérdés!!!Csak kapcsold be a CNN-t vagy a Sky News-t és kiragadott mondatok és szidást hallassz és látsz. Nem tudom a választ ,de nagyon érdekel és baromi logikus kérdés
2015. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Meglepő lehet, de sok ember (főleg nyugaton) komolyan azt hiszi, hogy kizárólag Szíriából, a halál torkából menekülnek ide az emberek, és fogalmuk sincs az illegális bevándorlókról.

Nézem a külföldi híroldalakat, és így tudnám összegezni a dolgokat:

- Magyarország azért zárta le határát, mert rasszista, és inkább hagyná meghalni a szíreket (ami mondjuk részben igaz); a hatalmas méretű illegális bevándorlásról szó sincs

- a menekülteket/migránsokat nem érdeklik a munkalehetőségek, ők csak egy helyet akarnak, ahol meghúzhatják magukat addig, amíg véget nem ér a háború; arról nincs szó, hogy nem voltak hajlandóak regisztrálni magukat Magyarországon

- volt egy bejegyzés arról, hogy a magyarok levízágyúzzák a határnál a migránsokat, arról viszont nem esik szó, hogy ők meg konkrétan támadják a határunkat


Naiv vagyok, és fiatal - fogalmam sincs, hogy mire megy ki ez az egész, mi hasznot hoz ez a félrevezetősdi, de minden esetre sikerül nekik...

2015. szept. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!