Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A képen látható kerítéssel...

A képen látható kerítéssel nem lehetne-e vajon megakadályozni az illegális bevándorlást?

Figyelt kérdés
[link]

2015. szept. 19. 01:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként mi a helyzet az állatokkal, vadakkal? Akkor így hogyan tudnak ott közlekedni? Vagy erre senki sem gondol?
2015. szept. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
vadátjárókon
2015. szept. 19. 01:56
 3/16 anonim ***** válasza:
:(
2015. szept. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Ez mégis miben akadályozná az illegális határátlépést? Balatonon keresztük pedig hogyan állítasz fel kerítést?

Akkor már építsünk egy baromi nagy óriáscsúszdát.

2015. szept. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Salx Narval ***** válasza:
100%
Eleinte amikor még nem is volt kerítés bármit csinálhatott a kormány akkor is minket Magyarokat szidott mindenki. Én is azt mondtam mérgemben, hogy mi a francot erőlködünk álljunk oda buszokkal, vonattal, stb, vigyük őket az Osztrák határra és pátyolgassa őket aki akarja.:D Természetesen tudtam, hogy kötnek minket is az egyezmények de igazságtalannak éreztem, hogy a betartásuk miatt szidják a Magyarokat. Nem is komolyan mondtam csak úgy mérgemben, most viszont ezt teszi a nagy arcú Horvát kormány. Kíváncsi volnék, mit szólnának a kritikusaink, ha mi is így állnánk a dologhoz? Kilenc hónap hadakozás után bejelentenénk mi is, hogy ennyi volt átengedünk mindenkit, oldják meg azok akik jobban csinálnák nálunk. Az viszont igazán elszomorít, hogy a parlamentünk még egy ilyen helyzetben sem tud egységesen kiállni. Nem tudom és nem is érdekel, hogy kik a hibásak ezért, csak elszomorít.
2015. szept. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Atengedunk mindenkit. Baranya felol, onnan viszik oket szentgotthardra.
2015. szept. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A kerítéstől Horvátország felé eső területet pedig nevezzük el Hunarábiának.
2015. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem, a bevándorlást nem lehet kerítésekkel és erőszakkal megakadályozni. Ezzel csak tovább lehet szítani a feszültségeket, míg végül robbanáshoz vezet.


A biztos módszer a Világ szegény és túlnépesedett régióinak felemelése, iskolák, egyetemek alapításával, távoktatási programokkal, tudományos kutatók, szakértők küldésével, ingyenes óvszer biztosításával, humanitárius segítségnyújtással, önkéntesekkel, nemzetközi összefogással, politikai integrációval, ha kell ENSZ békefenntartókkal.

2015. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2015. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8/9

Remélem, hogy ez egy óriási felkiáltójel a Nyugatnak, hogy nem lehet ilyen embertelen módon kezelni a harmadik világbeli országokat, különben házhoz jön a probléma.


Angela Merkel már egyezkedik is a törökökkel, hogy állítsák meg a migránshullámot.

2015. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!